Magistr / Magistra farmacie

Lékárna ROYALE s.r.o.

Místo práce
Praha, Česká republika
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, internship, stáž
Mzdové podmínky (brutto)
40 000 - 80 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Royale Lékárna je víc jak 20 let dobře fungující a stabilní lékárna v Praze - Praze 9 Kbelích.
Nově hledáme kolegu či kolegyni a zároveň parťáka se smyslem pro odpovědnost a kolegialitu na pozici magistr/a farmacie.

Proč pracovat u nás? Protože jsme si vědomi, že v dnešní době je jistota zaměstnání a výdělku spolu s volným časem důležitá, nabízíme:

- náborový příspěvek nebo věrnostní příspěvek ve výši až 100.000,- Kč ročně
- flexibilní vyplácení mzdy (týdenní)
- flexibilní pracovní doba
- příspěvek na osobní rozvoj
- příspěvek na vzdělávání
- příspěvek na dopravu či bydlení
- pět týdnů dovolené
- profesní růst.

Kontakt emailem info lekarnaroyale.cz nebo 728 107 789.

Nástup dle dohody.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano
ID: 4591333  Dátum zverejnenia: 31.5.2023  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 40 000 Kč/měsíc