Farmaceut

Lekáreň Zlatý roh, s.r.o.

Miesto práce
Strekov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Dohodou
1 400 EUR/mesiacPodľa praxe a úväzku. Hodnotenie v závislosti od dosiahnutého obratu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Expedovanie liekov, voľnopredajných prípravkov a zdravotníckych pomôcok. Odborné poradenstvo. Objednávanie tovaru. Fakturácia do ZP. Zabezpečenie plynulého chodu lekárne.

Podpora vzdelávania. Členské poplatky. Bez pohotovostných služieb. Sobota aj nedeľa voľná. Zamestnanecké zľavy. Príspevok na stravu a oblečenie. Ostatné zamestnanecké benefity-dohodou. Ústretový zamestnávateľ.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

farmácia

Ostatné znalosti

ApoWare - Úplný začiatočník

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zodpovedný prístup. Ochota cestovať.

Poskytovanie zdravotníckej starostlivosti v odbore lekárenstvo - už vyše 25 rokov
- rodinná lekáreň v Strekove v okrese Nové Zámky. Lekáreň je členom družstva Plus lekáreň.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4412479  Dátum zverejnenia: 24.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac