Farmaceut/ka

Lekáreň Západ, Miraxis s.r.o.

Miesto práce
Kokava nad Rimavicou
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiac+odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zodpovednosť za plynulý chod lekárne
- Vydávanie liekov, zdravotníckych pomôcok a doplnkového sortimentu lekárne
- Príprava liečiv v súlade s platným liekopisom a normami
- Spracovávanie lekárskych predpisov
- Poskytovanie poradenstva klientom lekárne
- Kontrola skladových zásob lekárni
- Vybavovanie reklamácií s dodávateľmi
- Koordinovanie farmaceutických laborantov

- Sme stabilná nesieťová lekáreň, naša spoločnosť pôsobí v lekárnickom odvetví viac ako 10 rokov.
- stravné lístky
- zamestnanecké zľavy na nákup tovaru
- priateľský pracovný kolektív, príjemná pracovná atmosféra
- ústretový prístup zamestnávateľa k potrebám zamestnanca
- 8-hodinová pracovná doba
- pri plnení stanovených cieľov, možnosť získať každomesačné prémie
- podpora vzdelávania (školenia, e-learning kurzy a iné)

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním
Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu uchádzačov v zmysle Zákona č. 428/2002 Z.z o ochrane osobných údajov.
Ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

farmaceut

- komunikatívnosť a empatický prístup
- samostatnosť
- zodpovednosť
- spoľahlivosť

Sme moderná sieť lekární, ktorá sa snaží povzniesť tradičné lekárenské remeslo a zachovať si lásku k povolaniu, tak ako tomu bolo za našich študentských čias.

Farmáciu máme v krvi o čom svedčí aj fakt, že pôsobíme na trhu lekární už viac ako desať rokov a našu prácu naozaj milujeme. Môžete nás navštíviť v Rimavskej Sobote - Lekáreň Západ, Lekáreň Na Námestí alebo v Kokave nad Rimavicou.

Našou prioritou je zdravie pacientov, ktoré sa snažíme zabezpečiť prostredníctvom odborníkov v našich lekárňach.

Preto každý šikovný farmaceut / farmaceutka je u nás vždy vítaný.

#slaskoukpovolaniu

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4061310  Dátum zverejnenia: 14.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac