Farmaceut

Lekáreň u sv. Michala, Hlohovec

Miesto práce
Hlohová 13, Hlohovec
Termín nástupu
možný ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 EUR/mesiac+ odmeny a bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- výdaj liekov na recept aj bez receptu s odbornou informáciou pacientovi, s ohľadom na dodržiavanie liečebného režimu, riešenie inkompatibilít, interakcií, kontrolu dávkovania liekov,
- výdaj doplnkového sortimentu s odborným poradenstvom pacientovi,
- príprava liekov podľa lekárskych predpisov alebo žiadaniek,
- príprava liekov do zásoby v zmysle zásad správnej výrobnej praxe, platného liekopisu a noriem,
- plnenie všetkých úloh potrebných pre plynulý chod lekárne v súlade s platným prevádzkovým poriadkom lekárne,
- kontrola kvality liečiv, príjmu liekov a surovín do skladovej evidencie v súlade s prevádzkovým poriadkom lekárne,
- kontrola aktuálnosti cien liekov a doplnkového sortimentu lekárne v súlade s aktuálnym cenníkom,
- kontrola správnosti uloženia a uskladnenia liekov, zdravotníckeho materiálu a doplnkového sortimentu,
- pomoc pri spracovaní receptov pre zdravotné poisťovne,
- kontrolovanie stavu skladových zásob, objednávanie liekov, zdravotníckych pomôcok a doplnkového sortimentu lekárne,
- koordinovanie práce farmaceutických laborantov.

- motivačné ohodnotenie
- možnosť ďalšieho vzdelávania
- práca vo výbornom kolektíve
- príjemná pracovná doba Pon-Pia 7:00-15:30

Sprievodný list so životopisom posielajte v elektronickej forme cez linku "poslať životopis", resp. priamo na adresu spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

farmácia

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- ukončené VŠ vzdelanie v obore farmácia
- zodpovednosť
- precíznosť
- komunikatívnosť
- príjemné vystupovanie

Sme Poliklinika a Lekáreň v meste Hlohovec.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 804666  Dátum zverejnenia: 7.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac