Farmaceut

Lekáreň Tília

Miesto práce
Štiavnik
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou
1000€ - navýšenie základu závisí od praxe + variabilná mesačná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výdaj liekov na lekársky predpis, výdaj voľno-predajných liekov a zdravotníckych pomôcok,príprava IPLP, zodpovednosť za manipuláciu s omamnými a psychotropnými látkami,kontrolovanie stavu skladových zásob,objednávanie liekov,zdravotníckych pomôcok a doplnkového tovaru , príjem a preberanie tovaru

- stravné lístky
- príspevok na pracovné oblečenie
- výhodný nákup sortimentu lekárne
- stabilné , kľudné a príjemné pracovné prostredie

Informácie o výberovom konaní

Príjemné vystupovanie
ochota učiť sa
komunikatívnosť
zdravotný preukaz
samostatnosť a zodpovednosť

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Farmácia

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Poslaním lekárne je zabezpečiť kvalitnú lekárenskú starostlivosť a odbornú i poradenskú činnosť.
Ponúkame Vám široké spektrum liekov viazaných na lekársky predpis, voľnopredajných liekov, zdravotníckych pomôcok, doplnkov výživy.
ID: 3516632  Dátum zverejnenia: 7.1.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000€ - navýšenie základu závisí od praxe + variabilná mesačná zložka