Farmaceut v Terchovej/Varíne - možný bonus automobil aj na súkromné účely

Lekáreň SYNKA, s.r.o.

Miesto práce
Terchová
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou
1 500 - 1 700 EUR/mesiacpravidelné odmeny, po troch mesiacoch prehodnotenie platu s možnosťou jeho rastu. Ponúkame preplácanie nákladov na cestu a 5 dní ročne plateného voľna na študijné účely. Platíme poplatky a členské v SLeK. možnosť zabezpečenia automobilu využiteľného aj na súkromné účely

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vyrábanie individuálne pripravovaných liečiv v súlade so zásadami správnej lekárenskej praxe, platného liekopisu a noriem;
- vydávanie liekov na lekársky predpis, voľno predajných liekov, zdravotníckych pomôcok a doplnkového sortimentu lekárne;
- spracovávanie lekárskych predpisov a zdravotných poukazov pomocou výpočtovej techniky;
- poskytovanie poradenstva pacientom ohľadom správneho užívania, dávkovania, prirodzených a vedľajších účinkov liekov;
- kontrolovanie stavu skladových zásob, objednávanie liekov, zdravotníckych pomôcok a doplnkového sortimentu lekárne;
- kontrolovanie kvality liečiv, prijímanie liekov a surovín do skladovej evidencie;
- kontrolovanie správnosti uloženia a uskladnenia liekov a zdravotníckeho materiálu;
- inkasovanie hotovostných a bezhotovostných platieb;
- dopĺňanie tovaru do regálov a ostatných predajných miest;
- podieľanie sa na pravidelných inventúrach;
- ďalšie podľa potreby zamestnávateľa.

Sme vlastníkmi troch rodinných lekárni, v ktorých sa dbá na poskytovanie lekárenskej starostlivosti lege artis.
Bez pohotovostí.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

farmácia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- samostatnosť
- chuť pracovať
- komunikatívnosť
- príjemné vystupovanie

Lekáreň SYNKA s.r.o. , je poskytovateľom lekárenskej zdravotnej starostlivosti v obci Terchová

Kontakt

Kontaktná osoba: PharmDr. Lukáš Jaroščiak
Tel.: +421907349362
E-mail: poslať životopis
ID: 4820180  Dátum zverejnenia: 1.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac