Farmaceut

Lekáreň Staré Mesto s.r.o.

Miesto práce
Hviezdoslavova 1, Prievidza
Termín nástupu
dohodou
1 750 EUR/mesiacpohyblivá zložka na mesačnej báze,13.a14. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Expedovanie liekov na lekársky predpis,expedovanie voľnopredajných liekov,zdravotných pomôcok a doplnkového sortimentu  v súlade s platnou legislatívou

Individuálna príprava liekov na predpis a do zásoby

Poskytovanie komplexnej farmaceutickej starostlivosti s dôrazom na príjemnú a odbornú komunikáciu s pacientom

Kontrola skladových zásob, objednávanie a príjem liekov

práca v osemhodinovej pracovnej prevádzke/hlavne po-pia/, nie sme sieťová lekáreň

moderné pracovné prostredie

istota finančného zázemia vďaka spravodlivému ohodnoteniu

poskytujeme 13. a 14. plat

nadštandardný príspevok na stravu

zabezpečenie pracovného oblečenia a obuvi

zabezpečenia prania a žehlenia pracovných odevov na pracovisku/prácu vykonáva sanitárka/

uhrádzanie poplatku v komore

interný systém vzdelávania

zamestnanecké zľavy na sortiment lekárne

jeden deň naviac k dovolenke

výhodná dopravná poloha lekárne/vlastné parkovisko pre zamestnancov

ďalšie benefity pri osobnej konzultácii

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

farmácia

Prax na pozícii/v oblasti

prax v oblasti vítaná

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

loajálnosť

profesná a osobnostná integrita

ochota spolupracovať s ostatnými zamestnancami

zodpovedný prístup k práci a dodržiavanie prac. pravidiel

Súkromná lekáreň vo vlastníctve zodpovedného farmaceuta v centre Prievidze so zameraním na poskytovanie komplexnej lekárenskej starostlivosti orientovanej na pacienta. Mladý dynamický kolektív. Možnosť osobného rastu a rozvoja s dôrazom na kontinuálne vzdelávanie.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: PharmDr. Jaroslava Gatialová
Tel.: +421905342576
E-mail: poslať životopis
ID: 4802740  Dátum zverejnenia: 8.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 750 EUR/mesiac