Reagujte bez životopisu

Farmaceutický laborant - Plný/polovičný úväzok - Zákl. mzda od 1200 - 1400 EUR + odmeny

Lekáreň ST. MARTIN PHARMACIA

Miesto práce
Panská 33, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
1 200 - 1 400 EUR/mesiacv závislosti od skúseností kandidáta môže byť základná mzda aj výrazne vyššia, +Plus motivačná zložka mzdy vyplácaná na mesačnej báze

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​​Do lekárne s rodinnou atmosférou v krásnom prostredí v historickom srdci Starého mesta hľadáme farmaceutického laboranta s ľudským prístupom k pacientom, s vášňou pre farmáciu a zároveň človeka, ktorý sa vďaka svojej profesionálnej práci a vystupovaniu stane neoddeliteľnou súčasťou unikátneho konceptu lekárne, kde sa významné lekárenské povolanie prelína s umením, krásou a históriou. Pacient je u nás na prvom mieste a Vy sa mu môžete profesionálne a ľudsky venovať. Ponúkame úväzok plný, skrátený a aj na dohodu. Otváracie hodiny sú každý deň od 10:00 - 19:00, pričom nastavenie zmien bude podľa dohody, Vašich a našich možností. Môžeme Vám tiež pomôcť s ubytovaním v Starom meste.

Naša lekáreň St. Martin Pharmacia na Panskej ulici 33 bude v máji oslavovať prvé výročie. Tešíme sa z jej úspešného zabehnutia a rastu, ako aj z pozitívnych ohlasov návštevníkov a pacientov zo Slovenska, zo sveta a najmä našich Bratislavčanov. Napriek tomu, že náš koncept je na Slovensku ojedinelý a okrem lekárenskej časti ponúkame aj exkluzívne produkty z oblasti parfumérie, kozmetiky a prírodných prípravkov, naša lekárenská časť je pre prevádzku mimoriadne významná a teší sa stále väčšiemu dopytu zo strany pacientov, ktorí sa k nám radi vracajú. Preto ako rodinná lekáreň hľadáme novú kolegyňu/kolegu, ktorý nám formou dlhodobej spolupráce pomôže v budovaní kvalitnej a profesionálnej lekárenskej starostlivosti.

Hlavnou náplňou Vašej práce bude:

● Vykonávanie odborných prác pri príjme, príprave kontrole a uchovávaní liekov, liečiv a pomocných látok

​● Vydávanie voľnopredajných liekov, zdravotníckych pomôcok a doplnkového sortimentu lekárne

● Asistovanie farmaceutovi pri vydávaní liekov na lekársky predpis a spracovaní dokladov pre zdravotné poisťovne, komunikácia s poisťovňami

● Poskytovanie poradenstva pacientom v obmedzenom rozsahu

​● Kontrolovanie cien liekov, zdravotníckych pomôcok a doplnkového sortimentu v súlade s aktuálnym cenníkom lekárne

​● Preberanie kvantitatívnych zásielok, kontrolovanie správnosti označenia, uloženia a uskladnenia liekov a zdravotníckeho materiálu

​● Sledovanie expirácie liekov a vyraďovanie preexpirovaných liekov

​● Plnenie ďaľších úloh podľa pokynov nadriadeného

​● Zodpovednosť za včasné objednávanie tovaru  a doplnkového sortimentu v požadovanej kvantite

​● Vedenie nutnej evidencie, podieľanie sa na racionalizácii skladového hospodárstva

​● Aktívne meranie vyšetrenia glukózy a cholesterolu, obsluha bežných lekárenských zariadení a prístrojov

​● Kontrolovanie stavu skladových zásob, dopĺňanie liečiv a zdravotníckeho tovaru do regálov

​● Poskytovanie súčinnosti pri marketingových aktivitách spoločnosti

​● Miešanie individuálne pripravovaných liekov podľa receptov a v súlade s platnými normami, vykonávanie defektúrnych prác

​● Udržiavanie poriadku v oficíne (cenovky, uloženie, exspirácie)

​● Poskytovanie lekárenskej starostlivosti v rámci pracovnej náplne farmaceutického laboranta​

● Výhody rodinnej lekárne (nie sme sieťovka), dbáme na dobré vzťahy, otvorenú komunikáciu a spoločný záujem

​● Krásne a príjemné pracovné prostredie

● Istota a stabilné zázemie vďaka spravodlivému odmeňovaniu a zaujímavému finančnému ohodnoteniu

​● Priateľská pracovná atmosféra a úzky pracovný kolektív - hľadáme ľudí, ktorí sú v súlade s našimi hodnotami

● Samostatná a zodpovedná pozícia

● Zázemie, vzdelávanie, odborné školenia a osobný rozvoj

● Multisport Pass

​● Mobilný telefón aj na súkromné účely

● Cafetéria benefitov - možnosť vlastného výberu benefitov od viacerých dodávateľov (wellness pobyty, vstupenky do kina, knihy, permanentky do fitnescentra, koncerty, tábory pre deti a pod.)

● Zvýhodnené nákupy v lekárni

● Príspevok na poplatky v komorách

● Možnosť kariérneho rastu a robiť to, čo Vás naozaj baví a napĺňa

​● Dlhodobá a stabilná práca, zmluva na dobu neurčitú

​● Nastavenie zmien podľa dohody ​

Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem o túto pozíciu a pracovať v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme telefonicky iba vybraných kandidátov na túto pozíciu. Budeme sa na Vás tešiť!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

farmaceutický laborant

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

WinLSS - Základy
Internet - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
E-mail - Pokročilý
Power Pivot - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

veľkou výhodou sú skúsenosti

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

● Chuť neustále sa vzdelávať a posúvať sa vpred

​● Tímový duch - fugovať môžeme len ako jeden tím

​● Empatia a spoľahlivosť

​● Orientácia na pacienta, jeho potreby - proklientský prístup, komunikatívnosť

​● Rešpekt a lojalita

​● Zodpovedný prístup k práci, proaktivita

​● Inovatívne myslenie

​● Flexibilita a schopnosť vedieť reagovať na zmeny

​● Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni

Jedinečný koncept lekárne a niche parfumérie v srdci Starého mesta Bratislavy, kde sa tradičná farmácia spája s modernou. Zámerom St. Martin Pharmacia je spojiť múdrosť, krásy minulosti a zdravie na jednom mieste. St. Martin Pharmacia ponúka širokú škálu produktov od štandardných farmaceutických liečiv cez tradičné medicínske prípravky, čaje a prírodné liečivá, vysokokvalitnú kozmetiku až po niche parfumy a vône pre šťastný domov.

www.stmartinpharmacia.sk

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4712497  Dátum zverejnenia: 20.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac