Farmaceut/ka

SAV-MEDIC

Miesto práce
Partizánske
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 400 - 1 800 EUR/mesiac• finančné bonusy za predaj po skončení skúšobnej doby (nielen voľnopredaj)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vydávanie liekov na lekársky predpis, voľnopredajných liekov, zdravotníckych pomôcok a doplnkového sortimentu lekárne
• Poskytovanie poradenstva pacientom ohľadom správneho užívania, dávkovania, prirodzených a vedľajších účinkov liekov

• Zamestnanecké zľavy
• 100% preplatenie potrebných školení a poplatkov do komôr
• 100% preplatenie pracovného oblečenia
• Sezónne finančné bonusy
• Mesačný príspevok na beauty služby
• Darček k narodeninám, meninám, MDŽ, svadba
• Príspevok na dochádzanie

Viac info pri osobnom stretnutí, prípadne telefonicky. Životopis posielať na [email protected]
Vopred ďakujeme za všetky životopisy.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

farmácia

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Všeobecný problém s dostupnosťou zdravotnej starostlivosti na Slovensku spôsobuje problémy aj obyvateľom nášho mesta Partizánske. To je hlavný dôvod vzniku novej a modernej ambulancie. V presvetlených a zrekonštruovaných priestoroch budovy, kde bude ambulancia situovaná sa už nachádza aj zabehnutá lekáreň. Ďalšie ambulancie lekárov (všeobecných ale aj špecialistov) sú v riešení. Spolu s ostatnými prevádzkami (potraviny, spodná bielizeň, finančné poradenstvo a lokálny investor realitnej výstavby) vytvoria z budovy malé nákupné centrum s veľkým priľahlým parkoviskom. Budeme veľmi radi, ak sa rozhodnete byť súčasťou nášho spoločného zámeru vytvoriť na sídlisku Šípok miesto, kde budeme pomáhať riešiť zdravotné problémy pacientov. Fotky budovy, priestorov a ostatné informácie k pracovnej ponuke nájdete na web stránke lekárne https://www.savmed.sk/lekari-sipok/

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4327737  Dátum zverejnenia: 27.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac