Farmaceut/Farmaceutka

Lekáreň SALVATOR s.r.o.

Miesto práce
Ľudovíta Štúra, Levice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 - 1 800 EUR/mesiackvartálne odmeny, bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našej lekárne hľadáme nového kolegu/kolegyňu - farmaceuta/tku
Náplň práce:
- vydávanie liekov na lekársky predpis, voľnopredajných liekov, zdravotníckych pomôcok a doplnkového sortimentu lekárne
- poskytovanie odborného poradenstva pacientom
- príprava liečiv v súlade s platným liekopisom a normami
- kontrola stavu skladových zásob
- objednávanie liekov, zdravotníckych pomôcok a doplnkového sortimentu lekárne
- prijímanie liekov a surovín do skladovej evidencie, ich správne uloženie a uskladnenie.
- spracovanie receptov pre zdravotné poisťovne

- príjemný kolektív, súkromná lekáreň s dlhoročnou tradíciou
- zaujímavé finančné ohodnotenie a bonusové benefity (kvartálne odmeny, bonusy)
- úhrada poplatku v komore vo výške 100%
- príspevok na pracovné oblečenie a obuv

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Farmácia

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- dobré komunikačné zručnosti
- zodpovednosť
- práca s počítačom
- odbornosť, spoľahlivosť

Lekáreň s dlhoročnou tradíciou v meste Levice.
ID: 4163108  Dátum zverejnenia: 25.10.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac