Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Farmaceut/ka

Lekáreň PRIMA

Miesto práce
Ružinovská 42, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou
1 850 - 2 100 EUR/mesiacĎalšie zamestnanecké benefity budú upresnené pri osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vydávanie liekov na lekársky predpis a voľnopredajného sortimentu
- poskytovanie poradenstva pacientom ohľadom správneho užívania, dávkovania, prirodzených a vedľajších účinkov liekov a OTC
- zodpovednosť za manipuláciu s OPL
- spracovávanie lekárskych predpisov a poukazov,
- príprava individuálne pripravovaných liečiv v súlade so zásadami správnej výrobnej praxe, platného liekopisu a v súlade s platnými normami.
- kontrola stavu skladových zásob, objednávanie liekov, zdravotníckych pomôcok a doplnkového sortimentu lekárne,
- kontrola kvality liečiv, prijímanie liekov a surovín do skladovej evidencie,
- zabezpečenie plynulosti prevádzky poskytovanej lekárenskej starostlivosti počas prevádzkovej doby,
- kontrola správnosti uloženia a uskladnenia liekov a zdravotníckeho materiálu
- zabezpečovanie prehľadov o nových liekoch a o týchto informovanie ostatných odborných zamestnancov lekárne,

- práca v príjemnom kolektíve v modernej lekárni s inovatívnym prístupom
- výborné podmienky a skúsenosti pre osobný odborný rozvoj
- dlhodobý pracovný vzťah
- ďalšie zamestnanecké benefity, ktoré budú upresnené pri pohovore
- stravné lístky v max. hodnote

Informácie o výberovom konaní

Momentálne hľadáme farmaceuta- lekárnika na pozíciu:
- farmaceut

V prípade záujmu o pracovnú pozíciu zasielať životopis a motivačný list na e-mailovú adresu: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Farmácia

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme do nášho tímu skúseného farmaceuta- lekárnika s proaktívnym a ľudským prístupom k práci a pacientom,ktorý zodpovedne a samostatne pristupuje k zvereným úlohám.
Vážime si náš vzťah s pacientmi a hľadáme človeka, ktorého napĺňa starostlivosť o zákazníka.

Sme moderná lekáreň, ktorá sa snaží myslieť inovatívne v lekárnictve, základom poskytovaných služieb je dôvera založená na odbornosti,ochote a ľudskom prístupe, ktorá je u nás rokmi budovaná.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3709252  Dátum zverejnenia: 2.1.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 850 EUR/mesiac