Farmaceut

Lekáreň Polygónia s.r.o.

Miesto práce
Coboriho 1, Nitra
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 - 1 600 EUR/mesiacFinančné bonusy a odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- expedícia a výdaj liekov, zdravotníckych pomôcok a doplnkového sortimentu
- príprava liečiv podľa platného liekopisu
- zabezpečenie plynulého chodu lekárne
- poskytovanie poradenstva a konzultácií
- sledovanie dodržiavania zásad správnej lekárenskej praxe

Sme stabilná nesieťová lekáreň s výbornou polohou v centre mesta Nitra. Naša spoločnosť pôsobí v lekárnickom odvetví skoro 10 rokov.

Ponúkame Vám:
- Moderné lekárenské prostredie a priateľský kolektív s ochotou vždy pomôcť a poradiť.
- Stabilitu a istotu vo finančnom spravodlivom odmeňovaní
- Možnosť osobného rozvoja v lekárni - Kontinuálne vzdelávanie, ktoré zabezpečuje VAŠA Lekáreň, s ktorou aktívne spolupracujeme (rôzne semináre, AD testy, školenia)
- Možnosť doplniť si vzdelanie popri práci - Rigorózne štúdium prípadne Špecializačné štúdium.
- Pravidelné odmeny a benefity v rámci spolupráce s VAŠA Lekáreň
- Normálna pracovná doba na 8-hodinový úväzok

Našou výhodou je to, že nie sme sieťovou nadnárodnou spoločnosťou, ale rodinnou firmou s osobným prístupom a vzťahom ku každému zamestnancovi.
V práci nebudete mať stresujúce podmienky, tlak od nadriadených z centrál, benefity, ktoré podliehajú prísnym predajom ap.
Každému klientovi sa môžete venovať individuálny čas a poradiť mu vhodný produkt podľa Vášho svedomia a skúseností, nie podľa nariadených predajov.

Žiadosti spolu so štrukturovaným životopisom posielajte na nižšie uvedenú mailovú adresu, do predmetu správy prosím uveďte : Farmaceut/ka.

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním
Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu uchádzačov v zmysle Zákona č. 428/2002 Z.z o ochrane osobných údajov.
Ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti.
Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

farmácia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Komunikatívnosť.
Ochota pomôcť a poradiť pacientom.
Moderné myslenie a chuť k novým vedomostiam a zručnostiam.
Ľudskosť a priateľská povaha.

Poskytovanie lekárenskej starostlivosti - verejná lekáreň.
Sme spoločnosť prevádzkujúca súkromnú lekáreň v Nitre.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1386459  Dátum zverejnenia: 9.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac