Farmaceut

Lekáreň Polygónia s.r.o.

Miesto práce
Coboriho 1, 949 01 Nitra
plný úväzok
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1.000€/brutto (absolvent) - navýšenie základu závisí od praxe, atestácie + neobmedzená variabilná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- expedícia a výdaj liekov viazaných na recepty a na voľný predaj
- príprava liekov na recepty
- zabezpečenie plynulého chodu lekárne
- poskytovanie odborných informácií a konzultácií
- sledovanie dodržiavania zásad správnej lekárenskej praxe
- vybavovanie a riešenie reklamácií

- slušné platové podmienky a odmeny
- lekáreň nepatriaca do sietí a reťazcov
- pracovná doba len počas týždňa
- kontinuálne vzdelávanie
- práca v stabilnej spoločnosti
- práca v príjemnej a priateľskej atmosfére

Žiadosti spolu so štrukturovaným životopisom posielajte na nižšie uvedenú mailovú adresu, do predmetu správy prosím uveďte : Farmaceut/ka.

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním
Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu uchádzačov v zmysle Zákona č. 428/2002 Z.z o ochrane osobných údajov.
Ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti.
Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

farmácia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Komunikatívnosť. Odbornosť. Skúsenosť. Flexibilita.
Prax v lekárnickom systéme NRSYS je vítaná.

Poskytovanie lekárenskej starostlivosti - verejná lekáreň.
Sme spoločnosť prevádzkujúca súkromnú lekáreň v Nitre.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Lekáreň Polygonia s.r.o.
Coboriho 1
949 01 Nitra

Kontakt

ID: 1386459   Dátum zverejnenia: 1.6.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1.000€/brutto (absolvent) - navýšenie základu závisí od praxe, atestácie + neobmedzená variabilná zložka