Farmaceut

Lekáreň Polygónia s.r.o.

Miesto práce
Coboriho 1, Nitra
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 - 1 500 EUR/mesiacFinančné bonusy a odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- expedícia a výdaj liekov viazaných na recepty a na voľný predaj
- príprava liekov na recepty
- zabezpečenie plynulého chodu lekárne
- poskytovanie odborných informácií a konzultácií
- sledovanie dodržiavania zásad správnej lekárenskej praxe
- vybavovanie a riešenie reklamácií
- riešenie objednávok v systéme internetovej lekárne

Sme stabilná nesieťová lekáreň s výbornou polohou v centre mesta Nitra, naša spoločnosť pôsobí v lekárnickom odvetví 8 rokov. Ponúkame prácu v príjemnom prostredí a milom kolektíve.
Samozrejmosťou sú:
- slušné platové podmienky
- pravidelné odmeny a benefity
- pracovná doba maximálne do 17.hod.
- kontinuálne vzdelávanie
- práca v stabilnej spoločnosti
- práca v príjemnej a priateľskej atmosfére

Žiadosti spolu so štrukturovaným životopisom posielajte na nižšie uvedenú mailovú adresu, do predmetu správy prosím uveďte : Farmaceut/ka.

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním
Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu uchádzačov v zmysle Zákona č. 428/2002 Z.z o ochrane osobných údajov.
Ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti.
Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2020 (ostáva ešte 28 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

farmácia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Komunikatívnosť. Odbornosť. Skúsenosť. Ochota pomôcť a poradiť pacientom.

Poskytovanie lekárenskej starostlivosti - verejná lekáreň.
Sme spoločnosť prevádzkujúca súkromnú lekáreň v Nitre.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Lekáreň Polygonia s.r.o.
Coboriho 1
949 01 Nitra

Kontakt

ID: 1386459  Dátum zverejnenia: 9.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac