Zodpovedný farmaceut - odborný zástupca

Lekáreň PHARMACY s.r.o.

Miesto práce
Medzev
Termín nástupu
Máj - Jún (podľa dohody)
1 600 EUR/mesiac- každý mesiac príspevky na pohonné hmoty (darčeková karta 100€) - každý mesiac príspevky do potravín (darčekové poukazy 50-100€) - odmeny za vyššie tržby

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Komplexná zodpovednosť za prevádzku lekárne, v rámci Odborného zástupcu
- plný pracovný pomer, no práca iba na 5 hodín denne!
- práca s PC
- práca s pokladňou
- práca s pokladničný systémom WinLSS
- Výdaj liekov na lekársky predpis a voľnopredajných liekov
- Objednávanie a naskladňovanie sortimentu lekárne
- Sledovanie správnosti uskladnenia liekov
- Spracovanie receptov pre zdravotné poisťovne
- Ostatné činnosti potrebné pre plynulý chod lekárne
- Hmotná zodpovednosť za tržby a tovar
- práca v staršej lekárni (chystané postupné modernizovanie)

- súkromná lekáreň
- budete dvaja lekárnici, na jedno výdajne okienko
- plný pracovný pomer, no stačí odpracovať 5 hodín denne!
- lekáreň otvorená od 7:30 do 16:00, pracovná doba závisí od dohody oboch farmaceutov, nie je potrebné aby obaja pracovali celú pracovnú dobu
- zabezpečenie obedov / obedy hradí zamestnávateľ
- preplatenie 50% poplatkov SLEK
- príspevok na pohonné hmoty
- nákup liekov za výhodne ceny

Súkromná, nesieťová lekáreň, hľadá Zodpovedného farmaceuta - Odborného zástupcu do lekárne v Medzeve. Lekáreň je síce staršia, postupne sa plánuje zmodernizovať. V lekárni budete pracovať dvaja farmaceuti. Keďže lekáreň má iba jedno výdajne okienko, nie je potrebné aby obaja farmaceuti odpracovali každý deň 8 hodín. Samozrejme za predpokladu samostatnosti. Predpoklad je 5 hodín denne. Presné pracovné časy si dohodnú samotný farmaceuti.
Viac informácií osobne, alebo na:
0903 552 978
[email protected]

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

farmácia

Prax na pozícii/v oblasti

farmacia

Počet rokov praxe

5

- licencia na výkon odborného zástupcu
-odborná zdatnosť
- zodpovednosť
- spoľahlivosť
- samostatný prístup k práci
- ochota pracovať v staršej lekárni (plánovaná postupná modernizácia)

Lekáreň PHARMACY s.r.o. so sídlom v Košiciach, prevádzkuje malú nesieťovú lekáreň v meste Medzev.
ID: 4063755  Dátum zverejnenia: 18.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac