1 300 EUR

Farmaceut

Lekáreň na Sídlisku v Prievidzi, s.r.o.

Miesto práce
Lekáreň pri stanici Vrútky s.r.o., Karola Kalocsaya, Vrútky
Termín nástupu
01.11.2019
Celková mzda (brutto)
1 300 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* vydávanie liekov na lekársky predpis, voľno predajných liekov, zdravotníckych pomôcok a doplnkového sortimentu lekárne,
* vyrábanie individuálne pripravovaných liečiv v súlade so zásadami správnej výrobnej praxe, platného liekopisu a noriem,
* plnenie všetkých úloh potrebných pre plynulý chod lekárne v súlade s platným prevádzkovým poriadkom lekárne,
* kontrola liečiv, príjmu liekov a surovín do skladovej evidencie v súlade s prevádzkovým poriadkom lekárne,
* kontrola aktuálnosti cien liekov a doplnkového sortimentu lekárne v súlade s aktuálnym cenníkom,
* kontrola správnosti uloženia a uskladnenia liekov, zdravotníckeho materiálu a doplnkového sortimentu,
* kontrolovanie stavu skladových zásob, objednávanie liekov, zdravotníckych pomôcok a doplnkového sortimentu lekárne,
* koordinovanie práce farmaceutických laborantov,
* poskytovanie súčinnosti pri marketingových aktivitách zamestnávateľa,
* je zodpovedný za manipuláciu s omamnými a psychotropnými látkami v zmysle zákona 139/1998 Z.z. a s určenými látkami v zmysle zákona 331/2005 Z.z.,
* plní ďalšie úlohy pridelené svojim nadriadeným.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1300€

* motivačné ohodnotenie
* možnosť ďalšieho vzdelávania

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

25.10.2019 (ostáva ešte 7 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

VŠ - Farmaceutická fakulta, odbor Farmácia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - pokročilý
Skladové hospodárstvo - pokročilý
Microsoft Outlook - základy
Microsoft Windows - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

* ukončené VŠ vzdelanie v odbore farmácia
* zodpovednosť
* precíznosť
* komunikatívnosť
* príjemné vystupovanie

Kamenná lekáreň
Poskytovanie lekárenskej starostlivosti v odbore lekárenstvo vo verejnej lekárni.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Lekáreň pri stanici Vrútky s.r.o.
Ul. Kalocsaya 8
03861 Vrútky

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Henrieta Hromádková
E-mail: poslať životopis
ID: 3375104   Dátum zverejnenia: 9.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1300€