1 100 - 1 500 EUR

Farmaceut

Lekáreň - MEDIGEN s.r.o.

Miesto práce
Okres Humenné
Termín nástupu
ihneď
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- hlavná pracovná náplň spočíva v expedovaní liekov viazaných na lekárske predpisy, poukazy a na voľný predaj pacientom a v práci so skladom v lekárni
- komunikácia s pacientmi ohľadom užívania liekov a ich zdravotných ťažkostí
- retaxovanie receptov v skladovom programe
- príprava IPL
- vybavovanie a riešenie reklamácií

služobný byt, služobný notebook, možné aj služobné auto. NÁSTUPNÝ BONUS 1000 EUR k prvej výplate. Moderné zdravotné stredisko. Bez pohotovosti. Pracovná doba 07:30 -15:30. Víkendy voľné. Pracovná zmluva na dobu neurčitú.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

farmácia

Obchodná spoločnosť je slovenská obchodná spoločnosť, ktorej hlavným predmetom činnosti je prevádzkovanie verejnej lekárne.

Adresa spoločnosti

Lekáreň
ID: 3762310   Dátum zverejnenia: 13.9.2019