Farmaceut do novootváranej lekárne Life

Lekáreň Life, PHARMACY - NZ spol, s.r.o.

Miesto práce
M.R.Štefánika 2902/43, Nové Zámky
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
02.04.2018
Ponúkaný plat (brutto)
1000

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Majiteľom lekárne je farmaceut a nie je to sieťová lekáreň.

Hľadáme 1 farmaceuta na trvalý úväzok do novootváranej lekárne v Nových Zámkoch.

Uvedená suma je na prvé 3 mesiace a potom navýšenie mzdy garantované.

Podmienkou je ukončenie VŠ v odbore farmácia.

Pre prijatie do pracovného pomeru VYHOVUJE aj ABSOLVENT a staršia osoba!!!

Dohodou

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.3.2018 (ostáva ešte 36 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Farmácia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Maďarský jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zachovanie mlčanlivosti podľa zákona 362/2011
Proaktívny prístup k práci
Ochota učiť sa nové veci

PHARMACY - NZ spol, s.r.o. vznikla len nedávno, no Lekáreň Life dokáže poskytnúť takú zdravotnú starostlivosť, akú v NZ žiadna verejná leáreň zadarmo neposkytuje.

M.R.Štefánika 43
940 01 Nové Zámky

Kontakt

Kontaktná osoba: Peter Kovács
Tel.: +421948236145
E-mail: poslať životopis
ID: 3304060   Dátum zverejnenia: 8.2.2018