Reagujte bez životopisu

Farmaceut, nástupný bonus 2 000 Eur, byt v centre mesta, výška nájmu: 0 Eur

Lekáreň KARMEL, s. r. o.

Miesto práce
Bernolákova 21/15, 028 01 Trstená
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
možný ihneď
1 700 - 1 800 EUR/mesiacokamžité zvýšenie platu na základe odborného a empatického prístupu k pacientom a kolegom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Priateľský až rodinný prístup našich klientov umožňuje bezprostredné a plnohodnotné uplatnenia profesnej odbornosti. Štyri výdajne miesta poskytujú dostatočný priestor a čas na expedíciu liekov, konzultácie a riešenie zdravotných problémov pacientov k čomu prispieva aj široký sortiment liekov a doplnkového tovaru. Odborná činnosť nie je ničím limitovaná a viazaná, zamestnanci môžu plne a slobodne realizovať svoje vedomostí v súlade so svojim svedomím. Poskytujeme komplexnú lekárenskú starostlivosť vrátane odbornej poradenskej činnosti, expedície liekov, prípravy IVLP (čapíky, prášky, kollýria, topické prípravky), predaja liekov, zdravotníckych pomôcok a doplnkového sortimentu. Komplexnosť služieb a dostupnosť liekov vrátane prípravy všetkých foriem IVLP je naša priorita.

-srdečný kolektív, priateľské vzťahy na pracovisku
- takmer nulová fluktuácia zamestnancov
- výučbová lekáreň Farmaceutickej fakulty v Bratislave
- perspektíva ďalšieho odborného rastu a osobného rozvoja
- príjemné pracovné prostredie
- mesačné odmeny, 13. plat
- nákup v lekárni za veľkoobchodné ceny
- lekárenské oblečenie a obuv
- maximálny príspevok na stravné lístky
- byt v centre mesta, výška nájmu: 0 Eur

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Lekárenstvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Láskavý prístup k pacientom; odbornosť bude rásť s praxou a skúsenosťami.

Všestranne zameraná lekáreň s komplexnou prípravou "IVPL", širokým sortimentom liekov, doplnkového sortimentu s osobitným zameraním na rodinu a detí, voľnopredajných liekov a zdravotných pomôcok. Srdečný kolektív, priateľské vzťahy na pracovisku. Perspektíva ďalšieho odborného rastu a osobného rozvoja. Výučbová lekáreň farmaceutickej fakulty UK v Bratislave,

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí len, keď vyplníte formulár.Reagovať na ponuku
ID: 3362781  Dátum zverejnenia: 13.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac