1 250 - 1 300 EUR Reagujte bez životopisu

Farmaceut

lekáreň CARITAS, s.r.o.

Miesto práce
Lekáreň Caritas S.r.o., V. P. Tótha, Martin
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
1.1.2020
Celková mzda (brutto)
1 250 - 1 300 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

individuálna príprava liekov v súlade s farmaceutickým kódexom a európskym liekopisom,výdaj liekov na predpis,voľnopredajných liekov a zdravotníckeho materiálu,príjem,uchovávanie a kontrola farmaceutických surovín,dodržiavanie zásad správnej lekárenskej praxe,retaxácia receptov,spolupráca pri fakturácii pre zdravotné poisťovne

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1300

8 hodinová pracovná doba ,voľné víkendy, pracovná obuv a odev,stravné lístky,úhrada poplatku do lekárnickej komory vo výške 50 %

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

lekárenstvo

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

verejná lekáreň

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

lekáreň CARITAS, s.r.o
V.P.Tótha 11/2712
036 01 Martin

Kontakt

Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí, keď pošlete žiadosť.
Poslať žiadosť spoločnosti
ID: 3807167   Dátum zverejnenia: 10.11.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1300