Reagujte bez životopisu

Farmaceut

lekáreň CARITAS, s.r.o.

Miesto práce
Lekáreň Caritas S.r.o., V. P. Tótha, Martin
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
1.1.2020
Mzdové podmienky (brutto)
1 250 - 1 300 EUR/mesiac1300

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

individuálna príprava liekov v súlade s farmaceutickým kódexom a európskym liekopisom,výdaj liekov na predpis,voľnopredajných liekov a zdravotníckeho materiálu,príjem,uchovávanie a kontrola farmaceutických surovín,dodržiavanie zásad správnej lekárenskej praxe,retaxácia receptov,spolupráca pri fakturácii pre zdravotné poisťovne

8 hodinová pracovná doba ,voľné víkendy, pracovná obuv a odev,stravné lístky,úhrada poplatku do lekárnickej komory vo výške 50 %

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

lekárenstvo

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

verejná lekáreň

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3807167  Dátum zverejnenia: 10.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 250 - 1 300 EUR/mesiac1300