Vedúci Farmaceut/ka Lekárne AZ

Lekáreň AZ

Miesto práce
Kolárovo
Termín nástupu
dohodou
2 000 - 2 500 EUR/mesiacZákladná mzda od 2000 € brutto v závislosti od skúseností kandidáta + variabilná zložka mzdy vo výške 15% zo základnej zložky mzdy vyplácaná na mesačnej báze + odmeny za plnenie cieľov Vaša Lekáreň

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Koho hľadáme?

Ak sa vidíš v roli vedúceho farmaceuta, ktorého úlohou bude výdaj liekov a voľnopredajného sortimentu, poskytovanie odborných informácií a rád o liekoch a liečebnom režime a vedenie tímu lekárne a manažovanie jej prevádzky, hľadáme práve teba!

Čo môžeš od nás očakávať?

Slobodu pri expedícii
Možnosť kariérneho rastu a osobného rozvoja – pomôžeme ti získať skúsenosti a zlepšiť svoje zručnosti v oblastiach, ktoré ťa zaujímajú a podporíme tvoje vzdelávanie
Preplatenie poplatkov súvisiacich s členstvom v komore
Férové odmeňovanie a mimoriadne odmeny nad rámec bežného odmeňovania
Možnosť zúčastniť sa každý mesiac školení, e-learningov a súťaží Vaša Lekáreň
Zamestnanecké zľavy v našich lekárňach
Pracovný odev poskytnutý zamestnávateľom
Neformálna firemná kultúra s rodinnou atmosférou
Stabilné pracovné prostredie, už 30 rokov.

Informácie o výberovom konaní

Neváhaj nám zaslať životopis a pridaj sa k nám!

Kontaktovať budeme vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú podmienky výberového konania.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Farmácia

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Prax na pozícii/v oblasti

Farmaceut

Počet rokov praxe

3

Čo očakávame my od teba?

- Si tímový/á hráč/ka zameraný/á na dosahovanie
výsledkov so schopnosťou pracovať samostatne
- Chceš pomáhať ľuďom s ich zdravím
- Máš dobré komunikačné zručnosti
- Úprimnosť, ľudskosť a integritu
- Chuť sa zlepšovať a učiť sa nové veci

V Lekárni AZ je zdravie pacienta na prvom mieste. Náš skvelý tím prináša pacientom osobnú a odbornú zdravotnú starostlivosť už viac ako 30 rokov. Za náš úspech vďačíme dlhodobým partnerstvám a nadštandardným vzťahom s našimi zamestnancami a partnermi.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4779646  Dátum zverejnenia: 8.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac