Senior účtovník

LeitnerLeitner

Miesto práce
Bratislava I, Bratislava-Staré Mesto
Termín nástupu
dohodou
1 800 EUR/mesiacv závislosti od odborných skúseností a jazykových schopností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu LeitnerLeitner hľadáme komunikatívne a tak ako my, vždy pozitívne naladeného senior účtovníka/účtovníčku.

Čo od teba očakávame:
  • Samostatné riešenie a zodpovednosť za pridelené úlohy
  • Komplexné vedenie účtovníctva (účtovanie pokladne, banky, došlých a vyšlých faktúr, majetku, interných dokladov, cestovných náhrad)
  • Kontrolu účtovných zostáv, spracovanie reportingu
  • Prípravu DPH priznaní, kontrolných výkazov a súhrnných výkazov
  • Zostavenie ročnej účtovnej závierky
  • Komunikáciu s klientom
  • Komunikáciu kľúčových zistení manažmentu klienta
  • Poradenstvo pre klientov a poskytovanie služieb podľa individuálnych požiadaviek klienta
  • Budovanie a udržiavanie vzťahov s klientami
  • Asistenciu pre vedení a rozvíjaní schopností zamestnancov na juniorských pozíciách, vedenie tímu

Pridaj sa do nášho tímu LeitnerLeitner. V našich krásnych priestoroch s výhľadom na cent-rum Bratislavy prevláda milá a súdržná atmosféra tímovosti. Nikdy nebudeš len ďalšie číslo, ale našim kolegom a prvým milým kontaktom, ktorý nás víta v office každé ráno. Pošli nám svoje CV a lepšie sa s nami zoznámiš na osobnom pohovore.

Čo ti ponúkame:
  • Atraktívny bonusový systém
  • Intenzívne vzdelávanie v rámci LeitnerLeitner Akadémie na národnej i medzinárodnej úrovni
  • Odborný, osobný a kariérny rast
  • Prácu v nadnárodnej poradenskej spoločnosti, v mladom a dynamickom prostredí
  • Príjemné pracovné prostredie v modernej a klimatizovanej budove v samom srdci Bratisla-vy
  • Flexibilný pracovný čas
  • Teambuildingové aktivity zamerané aj na ekológiu a sociálnu zodpovednosť- záleží nám na budúcnosti, napr. sadíme stromčeky a spolupracujeme s charitami
  • Program šport&zdravie (Multisportkarta, sick day, príspevky na zdravotnú starostlivosť,
psychologické poradenstvo...)
  • Family friendly&rekreačné poukazy
  • Stravné lístky nad rámec zákona

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

  • zmysel pre tímovú prácu,
  • zodpovedný prístup,
  • zanietenosť učiť sa a kariérne rásť
  • vlastnú iniciatívu

LeitnerLeitner Slovakia je členom nadnárodnej skupiny LeitnerLeitner – jednej z vedúcich spoločností v oblasti daňového poradenstva, účtovníctva, mzdového účtovníctva a audítorských služieb v centrálnej a východnej Európe s viac ako 60-ročnou históriou a viac ako 740 expertmi na Slovensku a CEE/SEE. Vďaka zanietenosti a osobnému prístupu našich expertov úspešne pôsobíme na Slovensku už viac ako 25 rokov. V našich moderných a ľahko dostupných priestoroch kúsok od historického centra Bratislavy pracuje viac ako 50-členný tím.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Martina Obertová
E-mail: poslať životopis
ID: 4310625  Dátum zverejnenia: 18.7.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac