Mzdový účtovník-junior

LeitnerLeitner

Miesto práce
Bratislava I, Bratislava-Staré Mesto
Termín nástupu
asap alebo dohodou
1 200 EUR/mesiacv závislosti od odborných a jazykových schopností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pridaj sa k Veronike do tímu a získaš parádny tím! Nevieš, kto je Veronika?
Je to naša mladá manažérka na Payrolle, ktorá hľadá k sebe účtovníkov a účtovníčky! Všetko potrebné know-how a triky Ti odovzdáme!
Tak nezaspi na vavrínoch!

Čo od teba očakávame:
  • Kompletné spracovanie miezd v zmysle slovenskej legislatívy pre pridelených klientov
  • Prihlasovanie a odhlasovanie zamestnancov na príslušných úradoch
  • Komunikáciu s poisťovňami a štátnymi inštitúciami (spracovanie výkazov pre zdravotné poisťovne, sociálnu poisťovňu, daňový úrad)
  • Spracovanie ročného zúčtovania dane zamestnancov
  • Spracovanie ELDP, prípravu a zaslanie štatistických výkazov
  • Prípravu podkladov pre účtovníctvo a reporting
  • Monitoring legislatívnych zmien týkajúcich sa mzdovej agendy
  • Aktívnu komunikáciu s prideleným portfóliom klientov a prípravu výstupov zo spracovaných miezd podľa požiadavky klienta
  • Poskytovanie odborného mzdového poradenstva klientom

Pridaj sa do nášho tímu LeitnerLeitner. V našich príjemných priestoroch s výhľadom na centrum Bratislavy prevláda milá a súdržná atmosféra tímovosti. Pošli nám svoje CV a lepšie sa s nami zoznámiš na osobnom pohovore.

Čo ti ponúkame:

  • Odborný, osobný a kariérny rast
  • Prácu v nadnárodnej poradenskej spoločnosti, v mladom a dynamickom prostredí
  • Intenzívne vzdelávanie v rámci LeitnerLeitner Akadémie na národnej i medzi-národnej úrovni
  • Príjemné pracovné prostredie v modernej budove v samom srdci Bratislavy
  • Flexibilný pracovný čas
  • Príležitostná možnosť práce z domu
  • Atraktívny bonusový systém, ktorý bude kandidátom predstavený počas pracovného pohovoru
  • Príspevok na stravovanie nad rámec zákona
  • Program šport&zdravie (Multisportkarta, sick day, príspevky na zdravotnú starostlivosť, psychologické poradenstvo...)
  • Teambuildingové aktivity zamerané aj na ekológiu a sociálnu zodpovednosť- záleží nám na budúcnosti, napr. sadíme stromčeky a spolupracujeme s charitami
  • Family friendly prostredie & rekreačné poukazy
  • Poskytnutie príspevku na jazykové kurzy
  • Odmeny k pracovným výročiam a jubileám

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • schopnosť dodržiavať stanovené termíny
  • samostatnosť, presnosť, orientácia na detail
  • dobré komunikačné a organizačné zručnosti
  • tímový hráč, proaktívny prístup k práci, ochota učiť s nové veci
  • znalosť Zákonníka práce a príslušnej legislatívy

LeitnerLeitner Slovakia je členom nadnárodnej skupiny LeitnerLeitner – jednej z vedúcich spoločností v oblasti daňového poradenstva, účtovníctva, mzdového účtovníctva a audítorských služieb v centrálnej a východnej Európe s viac ako 60-ročnou históriou a viac ako 740 expertmi na Slovensku a CEE/SEE. Vďaka zanietenosti a osobnému prístupu našich expertov úspešne pôsobíme na Slovensku už viac ako 25 rokov. V našich moderných a ľahko dostupných priestoroch kúsok od historického centra Bratislavy pracuje viac ako 50-členný tím.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Martina Obertová
E-mail: poslať životopis
ID: 4310206  Dátum zverejnenia: 20.11.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac