Asistent daňového poradcu FT/PT

LeitnerLeitner

Miesto práce
Bratislava I, Bratislava-Staré Mesto
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
1 350 EUR/mesiacv závislosti od odborných a jazykových schopností, pre PT v závislosti od úväzku

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš byť súčasťou dynamického tímu a preniknúť do sveta daní?
Garantujeme zaujímavú prácu, ktorá Ťa nebude nudiť ani o 10 rokov. Tak nezaspi na vavrínoch! Chceš skĺbiť viacero svojich skills? Ako asistent daňového poradcu potrebuješ byť napr. IT zručný a ovládať aspoň jeden cudzí jazyk. Samotné dane, ako aj orientovať sa v zákone Ťa už my naučíme. Tak sa pridaj k nám do tímu!
DO PRÁCE BUDEŠ CHODIŤ S RADOSŤOU

Čo od teba očakávame:
  • prípravu a overovanie daňových priznaní a súvisiacich výkazov
  • účasť na daňových previerkach
  • finančné analýzy, práca s databázami
  • sledovanie legislatívy a príprava stanovísk na daňové otázky klienta
  • spoluprácu s ostatnými kolegami z oddelenia a z iných oddelení

Čo ti ponúkame:
  • Atraktívny bonusový systém
  • Intenzívne vzdelávanie v rámci LeitnerLeitner Akadémie na národnej i medzinárodnej úrovni
  • Odborný, osobný a kariérny rast
  • Prácu v nadnárodnej poradenskej spoločnosti, v mladom a dynamickom prostredí
  • Príjemné pracovné prostredie v modernej a klimatizovanej budove v samom srdci Bratisla-vy
  • Flexibilný pracovný čas
  • Teambuildingové aktivity zamerané aj na ekológiu a sociálnu zodpovednosť- záleží nám na budúcnosti, napr. sadíme stromčeky a spolupracujeme s charitami
  • Program šport&zdravie (Multisportkarta, sick day, príspevky na zdravotnú starostlivosť,
psychologické poradenstvo...)
  • Family friendly&rekreačné poukazy
  • Stravné lístky nad rámec zákona

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické alebo právnické zameranie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • vysokoškolské štúdium ekonomického alebo právnického zamerania – vhodné pre absolventa
  • aktívnu znalosť nemeckého a/alebo anglického jazyka
  • prax v poradenskej spoločnosti
  • zmysel pre tímovú prácu
  • zodpovedný prístup
  • zanietenosť učiť sa nové veci
  • vlastnú iniciatívu

LeitnerLeitner Slovakia je členom nadnárodnej skupiny LeitnerLeitner – jednej z vedúcich spoločností v oblasti daňového poradenstva, účtovníctva, mzdového účtovníctva a audítorských služieb v centrálnej a východnej Európe s viac ako 60-ročnou históriou a viac ako 740 expertmi na Slovensku a CEE/SEE. Vďaka zanietenosti a osobnému prístupu našich expertov úspešne pôsobíme na Slovensku už viac ako 25 rokov. V našich moderných a ľahko dostupných priestoroch kúsok od historického centra Bratislavy pracuje viac ako 50-členný tím.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

ID: 4192604  Dátum zverejnenia: 2.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 350 EUR/mesiac