Asistent audítora

LeitnerLeitner

Miesto práce
Bratislava I, Bratislava-Staré Mesto
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiacv závislosti od odborných a jazykových schopností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca zahŕňa:
  • komunikácia s klientom a s teamom
  • analýza finančných podkladov
  • overenie kompatibility s príslušnou legislatívou
  • vedenie audítorskej dokumentácie
  • overovanie účtovnej závierky

Svojim zamestnancom ponúkame:
  • vzrušujúcu prácu v mladom dynamickom tíme,
  • vynikajúcu príležitosť na ďalší profesijný i osobnostný rozvoj,
  • prístup k najnovším informáciám vo svete podnikania,
  • príležitosť vybudovať si medzinárodnú kariéru v našej spoločnosti,
  • intenzívne školenia na národnej i medzinárodnej úrovni,
  • podporu pri získavaní profesijnej kvalifikácie,
  • atraktívne odmeňovanie,
  • širokú paletu zamestnaneckých benefitov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • preukázateľná schopnosť riešiť problémy, analytické myslenie, iniciatíva a vedomosti o podnikaní,
  • schopnosť určiť si priority a pracovať zároveň na viacerých projektoch,
  • schopnosť vybudovať si vzťahy s kolegami a klientami,
  • sebamotivácia a proaktivita,
  • odolnosť voči stresu a asertivita,
  • ochota učiť sa a kariérne rásť.

LeitnerLeitner Slovakia je členom nadnárodnej skupiny LeitnerLeitner – jednej z vedúcich spoločností v oblasti daňového poradenstva, účtovníctva, mzdového účtovníctva a audítorských služieb v centrálnej a východnej Európe s viac ako 60-ročnou históriou a viac ako 740 expertmi na Slovensku a CEE/SEE. Vďaka zanietenosti a osobnému prístupu našich expertov úspešne pôsobíme na Slovensku už viac ako 25 rokov. V našich moderných a ľahko dostupných priestoroch kúsok od historického centra Bratislavy pracuje viac ako 50-členný tím.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Martina Obertová
E-mail: poslať životopis
ID: 4150900  Dátum zverejnenia: 25.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac