Asistentka/recepčná FT/PT

LeitnerLeitner

Miesto práce
Staromestská, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
asap
Od 1 100 EUR/mesiacvýška mzdy záleží od tvojich schopností, zručností a od rozsahu úväzku

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu LeitnerLeitner hľadáme komunikatívnu a tak ako my, vždy pozitívne naladenú asistentku/recepčnú.

Čo od teba očakávame:
  • Zodpovednosť za plynulý chod sekretariátu
  • Administratívnu a organizačnú podporu zamestnancov spoločnosti (catering, letenky, taxi,..)
  • Vybavovanie telefonickej sa emailovej komunikácie s klientmi a dodávateľmi
  • Evidenciu a spracovanie prevažne elektronickej pošty rôzneho druhu, vrátane portálu e-slovensko, jej následne rozdelenie podľa jednotlivých oddelení
  • Organizovanie stretnutí a vedenie firemného kalendáru
  • Vítanie návštev a starostlivosť o ich pohodlie
  • Ďalšie úlohy podľa pokynov nadriadených

Pridaj sa do nášho tímu LeitnerLeitner. V našich krásnych priestoroch s výhľadom na centrum Bratislavy prevláda milá a súdržná atmosféra tímovosti. Nikdy nebudeš len ďalšie číslo, ale našim kolegom a prvým milým kontaktom, ktorý nás víta v office každé ráno. Pošli nám svoje CV a lepšie sa s nami zoznámiš na osobnom pohovore.

Čo ti ponúkame:
  • Prácu v nadnárodnej poradenskej spoločnosti, v mladom a dynamickom prostredí
  • Príjemné pracovné prostredie v modernej a klimatizovanej budove v samom srdci Bratislavy
  • Flexibilný pracovný čas
  • Teambuildingové aktivity zamerané aj na ekológiu a sociálnu zodpovednosť- záleží nám na budúcnosti, napr. sadíme stromčeky a spolupracujeme s charitami
  • Program šport&zdravie (Multisportkarta, sick day, príspevky na zdravotnú starostlivosť,
psychologické poradenstvo...)
  • Family friendly&rekreačné poukazy
  • Stravné lístky nad rámec zákona

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme kolegu/kolegyňu:
  • s príjemným a profesionálnym vystupovaním
  • s organizačnými schopnosťami
  • so zmyslom pre tímovú prácu
  • ktorému vlastná iniciatíva nie je cudzia

LeitnerLeitner Slovakia je členom nadnárodnej skupiny LeitnerLeitner – jednej z vedúcich spoločností v oblasti daňového poradenstva, účtovníctva, mzdového účtovníctva a audítorských služieb v centrálnej a východnej Európe s viac ako 60-ročnou históriou a viac ako 740 expertmi na Slovensku a CEE/SEE. Vďaka zanietenosti a osobnému prístupu našich expertov úspešne pôsobíme na Slovensku už viac ako 25 rokov. V našich moderných a ľahko dostupných priestoroch kúsok od historického centra Bratislavy pracuje viac ako 50-členný tím.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Martina Obertová
E-mail: poslať životopis
ID: 3968933  Dátum zverejnenia: 24.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac