Stavebný technik (m/ž/i)

Leitl Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Termín nástupu
10/2022
1 800 EUR/mesiac-minimálna mzda na základe kolektívnej zmluvy (základom je plný pracovný úväzok v rozsahu 40 hodín týždenne) EUR 1.800 mesačne a samozrejme pripravenosť firmy ponúknuť zvýšenie mzdy podľa podmienok na trhu a v závislosti od vykonávaných úloh a ponúkanej kvalifikácie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-vyhotovovanie kladačských plánov a výrobných výkresov betónových prefabrikátov, plánov stropov/nosníkov
-samostatná práca zameraná na riešenia

-stabilné a dlhodobé zamestnanie
-flexibilný pracovný čas, možnosť práce z domu
-viaceré benefity

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

stav

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

***Životopis zaslať výhradne v nemčine***

-stredoškolské príp. vysokoškolské vzdelanie v oblasti stavebnej technológie je výhodou, tešíme sa aj na prihlášky mladých a motivovaných absolventov strednej resp. vysokej školy
-skúsenosti pri vyhotovovaní stavebných výkresov sú výhodou, technické myslenie, skúsenosti so statikou budov
-znalosť slovenského a nemeckého jazyka slovom a písmom, znalosť maďarského jazyka výhodou

Sme dcérska spoločnosť rakúskej materskej firma Leitl, činnej vo výrobe stavebných materiálov. Pre náš závod na výrobu filigránových stropov v Zlatých Klasoch hľadáme pracovníka m/ž na posilnenie predajného úseku.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4395633  Dátum zverejnenia: 27.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac