Obchodno-technický zástupca (m/ž/i)

Leitl Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
10/2022
1 500 EUR/mesiacMinimálny plat/základ za plný úväzok zakotvený v kolektívnej zmluve vo výške 18 000 až 24 000 EUR. Spoločnosť je samozrejme ochotná priplatiť v súlade s trhovými podmienkami a v závislosti od vykonávaných úloh a kvalifikácie.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme nového obchodno-technického zástupcu pre oblasť Slovenska.
Náplň práce:
- technické poradenstvo a aktívne vytváranie objednávok u existujúcich obchodných partnerov v regióne
-vyhľadávanie nových zákazníkov, technické poradenstvo u nich a budovanie dlhodobých obchodných vzťahov
-predaj vysoko kvalitných stavebných materiálov pre stavebný priemysel/obchod so stavebnými materiálmi, starostlivosť o projektantov, architektov a statikov
- starostlivost’ o vzťahy so zákazníkmi a partnermi z oblasti stavebného priemyslu/obchodu so stavebnými materiálmi - koordinácia a dohadovanie spolupráce s technickým oddelením, príp. výrobou

-zaujímavé a pestré pracovné úlohy
-možnost’ dohodnút’ flexibilnú pracovnú dobu
-vynikajúca pracovná atmosféra spočívajúca na partnerskom základe
-dlhodobé a stabilné pracovné miesto
-výborné možnosti ďalšieho vzdelávania
-služobné vozidlo, služobný telefón, notebook.

Informácie o výberovom konaní

Životopis zaslať výhradne v nemčine.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebný smer

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Pre výkon danej práce je PODMIENKOU NEMČINA aspoň na komunikačnej úrovni B1.
***Životopis zaslať výhradne v nemčine***

-komunikačné zručnosti, zodpovednosť, vytrvalosť pri plnení zverených úloh, skutočný záujem pracovať
-orientácia v problematike hrubej stavby v stavebníctve
-základné technické vedomosti
-viacročná prax v oblasti predaja a poradenské zručnosti
-vaša silná stránka je vyjednávanie a uzatváranie obchodov
-schopnost’ pracovat’ samostatne, štruktúrovane a so zameraním na riešenia
-mad’arský jazyk výhodou
-usporiadané a kultivované vystupovanie

Sme dcérska spoločnosť rakúskej materskej firma Leitl, činnej vo výrobe stavebných materiálov. Pre náš závod na výrobu filigránových stropov v Zlatých Klasoch hľadáme pracovníka m/ž na posilnenie predajného úseku.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3805415  Dátum zverejnenia: 27.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac