Promotér/ka – Slovensko

LEIFHEIT CZ a.s.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

LEIFHEIT CZ a.s. – výrobca a distriútor prémiových upratovacích prostriedkov, pomocníkov na sušenie, žehlenie a do kuchyne, hľadá komunikatívnu/neho promotérku / promotéra pre prezentáciu svojich výrobkov - nástup možný ihneď, alebo po dohode.
Prezentácia výrobkov na predejňách v lokalite SLOVENSKO

Náplň práce:

  • • aktivné oslovovanie zákazníkov (nie predaj)
  • • prezentácia výrobkov
  • • reporting
  • • práca na ŽL
  • • 8 hodin na predajni (10:00 – 18:00)
  • • 5 dní v týždni (Út – So), voľno Ne – Po

Požadujeme:

  • • príjemné vystupovanie
  • • komunikatívnosť, samostatnosť, flexibilita, zodpovednosť
  • • trestná bezúhonnosť
  • • dlhodobá spolupráca
  • • vlastný automobil

Ponúkame:

  • • 1 200 € / mesiac, uhradenie cestovných nákladov
  • • 4 + 1 týždňov voľna
  • • Možnosť nákupu výrobkov LEIFHEIT za výhodné ceny
  • • nástup možný ihneď