Produktový manažér na prefabrikáciu

Leier Baustoffe SK s.r.o.

Miesto práce
Pribylinská, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
1 700 EUR/mesiacvrátane prémií. Nástupný plat môže byť vyšší v závislosti od skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- starostlivosť o zverené produktové portfólio v rámci SR
- zabezpečenie kompletnej technickej podpory zákazníkom v rámci zvereného produktového portfólia
- komplexné riešenie obchodných prípadov týkajúcich sa zverených produktov
- upevnenie a rozvíjanie obchodných vzťahov s existujúcimi zákazníkmi
- vyhľadávanie zákaziek
- vedenie databázy zákaziek
- príprava cenových ponúk
- informačný servis zákazníkom, riešenie reklamácií
- plnenie stanovených cieľov
- pravidelný reporting o činnosti nadriadenému

- práca v silnej medzinárodnej spoločnosti
- motivačné hodnotenie dosiahnutých pracovných výsledkov
- flexibilný pracovný čas
- služobný automobil aj na súkromné účely
- služobný notebook
- mobilný telefón aj na súkromné účely
- zamestnanecké zľavy
- osobný rozvoj, školenia

Informácie o výberovom konaní

Práca vyžaduje cestovanie (Slovensko, Maďarsko)!

V prípade záujmu o ponúkanú pozíciu nám prosím zašlite štruktúrovaný životopis s fotografiou v slovenskom jazyku.
Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí vyhovujú požiadavkám a predstave vhodného kandidáta na danú pozíciu. Termín výberového konania týmto kandidátom bude včas oznámený.
Ostatným uchádzačom, ktorých nebudeme kontaktovať, touto cestou ďakujeme za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebný resp. technický odbor

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Maďarský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

AutoCAD - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- ovládanie MAĎARSKÉHO JAZYKA na komunikatívnej úrovni PODMIENKOU
- znalosť nemeckého jazyka výhodou
- proklientsky prístup
- technická zdatnosť
- aktívny prístup k identifikácii problémov a k návrhu ich riešenia
- príjemné vystupovanie
- vysoká miera samostatnosti a pracovného nasadenia
- pozitívne myslenie, kreativita, starostlivosť
- komunikatívnosť
- výborné prezentačné schopnosti
- spoľahlivosť, lojálnosť a tímovosť
- túžba po vzdelávaní a rozvíjaní technických, predajných a prezentačných zručností
- ochota cestovať

Leier Baustoffe SK s.r.o. je medzinárodná spoločnosť zaoberajúca sa výrobou a predajom stavebných materiálov. Spoločnosť je stabilnou medzinárodnou firmou založenou v roku 1965. Na slovenskom trhu pôsobí od roku 2004.
V súčasnej dobe zamestnáva spoločnosť Leier 2000 spolupracovníkov a disponuje 30 operatívnymi miestami v Rakúsku, Maďarsku, Poľsku, Rumunsku, Chorvátsku, na Slovensku a na Ukrajine.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3853184  Dátum zverejnenia: 19.10.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac