Obsluha automatizovanej výrobnej linky/Obsluha VZV vo výrobe

Leier Baustoffe SK s.r.o.

Miesto práce
Petrovany
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
nástupný plat 3,50 €/hod, po skúšobnej dobe od 3,50€ + prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-obsluha plne automatizovanej technologickej linky na výrobu tehál alebo obsluha VZV vo výrobe
-aktívna pomoc pri odstraňovaní porúch
-kontrola a preventívna údržba zariadení v rámci obslužného miesta
-kontrola kvality výrobkov na danom úseku procesu výroby
-udržiavanie poriadku v rámci obslužného miesta
-práca v nepretržitej prevádzke
-práca vhodná pre mužov

- práca v stabilnej firme
- predpoklad dlhodobého zamestnania
- mesačné prémie (až do výšky 30% mzdy za odpracovaný čas)
- firemné akcie

Ďakujeme všetkým za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2018 (ostáva ešte 10 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-manuálna zručnosť
-prax vo výrobnej spoločnosti výhodou, kandidátov bez praxe zaškolíme
-skúsenosti s automatickou výrobou - výhodou
-seriózny prístup k práci
-spoľahlivosť
-ochota pracovať na zmeny

Leier Baustoffe SK s.r.o. je medzinárodná spoločnosť zaoberajúca sa výrobou a predajom stavebných materiálov. Spoločnosť je stabilnou medzinárodnou firmou založenou v roku 1965. Na slovenskom trhu pôsobí od roku 2004.
V súčasnej dobe zamestnáva spoločnosť Leier 2000 spolupracovníkov a disponuje 30 operatívnymi miestami v Rakúsku, Maďarsku, Poľsku, Rumunsku, Chorvátsku, na Slovensku a na Ukrajine.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Teheňa Petrovany
082 53 Petrovany

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Monika Viazanková
Tel.: 0915 844 382
E-mail: poslať životopis
ID: 3185648   Dátum zverejnenia: 17.5.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   nástupný plat 3,50 €/hod, po skúšobnej dobe od 3,50€ + prémie