Pracovník výroby

Leier Baustoffe SK s.r.o.

Miesto práce
Pribylinská 3, 831 04 Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 1070 € (mesačná mzda obsahuje základný plat, osobné hodnotenie a príplatok za prašné prostredie)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

fyzická práca vo výrobe
obsluha VZV

V prípadne záujmu prosíme zaslať životopis na nižšie uvedenú adresu.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

7.1.2019 (ostáva ešte 27 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Práca vhodná pre mužov.

Leier Baustoffe SK s.r.o. je medzinárodná spoločnosť zaoberajúca sa výrobou a predajom stavebných materiálov. Spoločnosť je stabilnou medzinárodnou firmou založenou v roku 1965. Na slovenskom trhu pôsobí od roku 2004.
V súčasnej dobe zamestnáva spoločnosť Leier 2000 spolupracovníkov a disponuje 30 operatívnymi miestami v Rakúsku, Maďarsku, Poľsku, Rumunsku, Chorvátsku, na Slovensku a na Ukrajine.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Pribylinská 3
831 04 Bratislava

Kontakt

ID: 2095553   Dátum zverejnenia: 7.12.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1070 € (mesačná mzda obsahuje základný plat, osobné hodnotenie a príplatok za prašné prostredie)