Referent/-ka logistiky s maďarčinou

Leier Baustoffe SK s.r.o.

Miesto práce
Pribylinská 3, 831 04 Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ASAP
1 500 EUR/mesiacod 1.500 - 1.900 € Základná mzda pre TPP je od 1.500 €. Variabilná zložka podľa dosiahnutých výsledkov, horná hranica mzdy nie je obmedzená závisí len na šikovnosti uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Objednávanie tovaru a dopravy
- Komunikácia s odberateľmi, výrobnými závodmi a s dopravcami
- Riešenie dodávok tovaru a dostupnosť
- Spracovávanie podkladov pre fakturáciu
- operatívne riešenie problematiky logistiky

práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti.

Termín výberového konania bude oznámený vybraným uchádzačom. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše jazykové požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné, ekonomické

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Pokročilý (C1) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

Maďarský jazyk je PODMIENKOU a nemecký jazyk je výhodou. Flexibilita, svedomitosť, spoľahlivosť, ochota učit sa nové veci. Skúsenosti s prácou v podobnej oblasti vítané. Ovládanie programu Oracle výhodou.
Pracovná doba: letný čas - 7:20 - 16:30
zimný čas - 6:50 - 16:00
Bližšie informácie poskytneme na pohovore.

Leier Baustoffe SK s.r.o. je medzinárodná spoločnosť zaoberajúca sa výrobou a predajom stavebných materiálov. Spoločnosť je stabilnou medzinárodnou firmou založenou v roku 1965. Na slovenskom trhu pôsobí od roku 2004.
V súčasnej dobe zamestnáva spoločnosť Leier 2000 spolupracovníkov a disponuje 30 operatívnymi miestami v Rakúsku, Maďarsku, Poľsku, Rumunsku, Chorvátsku, na Slovensku a na Ukrajine.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2059141  Dátum zverejnenia: 25.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac