Obchodný/-á asistent/-ka

LEGRAND Slovensko, s.r.o.

Miesto práce
Panónska cesta, Petržalka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
podľa dohody, ASAP
Od 1 300 EUR/mesiacZákladný plat od 1300 EUR /mesiac v závislosti na Vašich skúsenostiach

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1. Máte skúsenosti v administratíve a na pozícii Obchodný asistent/ka?
2. Máte systém v práci a viete pružne reagovať na zmeny?
3. Nebojíte sa komunikovať v angličtine?
4. Baví Vás komunikácia s ľuďmi a chcete sa naplno venovať úlohám v administratíve?

Ak „ÁNO“, tak ste správny/a kandidát/ka do nášho tímu.

Náplň práce, ktorá Vás čaká:
• Organizačná a informačná podpora obchodného oddelenia:
Asistencia obchodnému riaditeľovi
Asistencia vedúcim tímov
• Spracovávanie a evidencia cenových ponúk, propagačných materiálov a vzoriek
• Spolupráca pri údržbe a aktualizácii dát k projektom a databázy klientov
• Spolupráca pri projektových aktivitách
• Komunikácia s klientami
• Úzka spolupráca s ostatnými oddeleniami spoločnosti (marketing, logistika, financie, technické oddelenie)
• Vzájomná zastupiteľnosť s pozíciou Office Assistant

• Prostredie silnej a stabilnej medzinárodnej spoločnosti
• Zaujímavá, rôznorodá a samostatná náplň práce
• Priateľský, mladý a dynamický kolektív
• Systém firemných výhod

Informácie o výberovom konaní

· Prosíme zaslať CV na mailovú adresu: [email protected]
· Budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov
· *Podľa zákona máme povinnosť uvádzať minimálnu hrubú mzdu, ktorú uchádzačovi ponúkame bez variabilnej zložky a iných benefitov. Pri zostavovaní celkovej mzdovej ponuky vrátane benefitov pre vybraného uchádzača vždy dôsledne zvažujeme Vaše skúsenosti, schopnosti, vzdelanie a profesionálnosť. Našou filozofiou je vždy férová odmena vychádzajúca z trhových podmienok a profilu vybraného uchádzača.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• dobré organizačné a komunikačné schopnosti
• zmysel pre detail a zodpovednosť
• koncepčné myslenie
• príjemný a zdvorilý prejav, profesionálne a reprezentatívne vystupovanie
• pozitívny, proaktívny, systematický prístup k práci
• samostatnosť a odolnosť voči stresu
• práca na podobnej pozícii je výhodou
• ochota učiť sa nové veci

Medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti predaja elektroinštalačného materiálu

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4004295  Dátum zverejnenia: 24.4.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac