Pracovník technickej podpory

LEGRAND Slovensko, s.r.o.

Miesto práce
Panónska cesta 7, Petržalka
Termín nástupu
ASAP
950 EUR/mesiacZákladný plat od 950 EUR / mesiac v závislosti na Vašich skúsenostiach

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1. Zaujímate sa o nové technológie ?
2. Rozširujete si rád / rada svoje vedomosti v oblasti elektrotechniky a budete pripravený využiť ich v praxi ?
3. Ste v svojej práci dôsledný a dokážete komunikovať s ľuďmi ?
4. Ovládate anglický jazyk ?

Ak „ÁNO“, tak ste správny kandidát do nášho tímu. Sme stabilná a silná medzinárodná spoločnosť s chuťou neustále sa rozvíjať a rásť. Záleží nám na priateľskom prostredí a máme radi pozitívne myslenie. Nájdete u nás milý dynamický kolektív, s ktorým budete v neustálom kontakte.

• Špecifikácia produktov značky Legrand do projektov, technická podpora klientom,
spolupráca s obchodným oddelením pri príprave technických podkladov
• Operatívna technická podpora klientom týkajúca sa výrobkov Legrand
• Príprava označenia výrobkov a návodov na použitie.
• Príprava vyhlásení o zhode, certifikácia výrobkov
• Interná technická podpora marketingu
• Rozhodovanie a vybavovanie reklamácií
• Prezentácia produktov a riešení v showroome

- stabilné zamestnanie v úspešnej a dynamickej spoločnosti
- 13 plat
- ročný bonus pri dosiahnutí cieľa predaja
- 5 dní dovolenky navyše
- multisport karta
- jazykový kurz
- sociálny fond
- príspevok na dopravu do zamestnania

Poprosíme poslať CV v slovenskom a poprípade v anglickom jazyku.
Budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Podľa zákona máme povinnosť uvádzať minimálnu hrubú mzdu, ktorú uchádzačovi ponúkame bez variabilnej zložky a iných benefitov. Pri zostavovaní celkovej mzdovej ponuky vrátane benefitov pre vybraného uchádzača vždy dôsledne zvažujeme Vaše skúsenosti, schopnosti, vzdelanie a profesionálnosť. Našou filozofiou je vždy férová odmena vychádzajúca z trhových podmienok a profilu vybraného uchádzača.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Excel - Základy
AutoCAD - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• technické myslenie
• dobré komunikačné schopnosti
• skúsenosť s podobnou pozíciou je výhodou
• ochota učiť sa nové veci
• stredoškolské alebo vysokoškolské vzdelanie

Medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti predaja elektroinštalačného materiálu

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3632551  Dátum zverejnenia: 30.4.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 950 EUR/mesiacZákladný plat od 950 EUR / mesiac v závislosti na Vašich skúsenostiach