Office assistant

LEGRAND Slovensko, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Ihneď
Základný plat od 850 EUR /mesiac v závislosti na Vašich skúsenostiach*

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1. Baví Vás organizovanie, komunikácia s ľuďmi a nemizne Vám úsmev na tvári?
2. Máte skúsenosti v administratíve?
3. Máte rád/rada poriadok, systém v práci a viete pružne reagovať na zmeny?
4. Viete komunikovať aj v angličtine?

Ak „ÁNO“, tak ste správny kandidát do nášho tímu. Sme stabilná a silná medzinárodná spoločnosť s chuťou neustále sa rozvíjať a rásť. Záleží nám na priateľskom prostredí a máme radi pozitívne myslenie. Nájdete u nás milý dynamický kolektív, s ktorým budete v neustálom kontakte.

Náplň práce, ktorá Vás čaká, ak sa stanete „srdcom“ našej firmy:
• Administratívno - asistentské práce pre vedenie spoločnosti
• Organizačné zabezpečenie služobných ciest pre zamestnancov a návštev zo zahraničia
• Prijímanie a vybavovanie telefónnych hovorov, uvítanie a prijímanie klientov a návštev
• Spracovanie a evidencia došlej a odoslanej pošty
• Vedenie zápisov z porád
• Komunikácia s úradmi, dodávateľmi a inštitúciami
• Vedenie dochádzky zamestnancov
• Interná komunikácia (organizovanie školení, firemných akcií, interných aktivít a kurzov)
• Pozitívny vplyv na tím kolegov

• Zaujímavý systém firemných výhod

Informácie o výberovom konaní

• Poprosíme poslať CV v slovenskom a anglickom jazyku.
• Budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov
• *Podľa zákona máme povinnosť uvádzať minimálnu hrubú mzdu, ktorú uchádzačovi ponúkame bez variabilnej zložky a iných benefitov. Pri zostavovaní celkovej mzdovej ponuky vrátane benefitov pre vybraného uchádzača vždy dôsledne zvažujeme Vaše skúsenosti, schopnosti, vzdelanie a profesionálnosť. Našou filozofiou je vždy férová odmena vychádzajúca z trhových podmienok a profilu vybraného uchádzača.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Francúzsky jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• skúsenosť s podobnou pozíciou je výhodou
• komunikatívna, nekonfliktná a flexibilná osobnosť
• príjemný a zdvorilý prejav, profesionálne a reprezentatívne vystupovanie
• pozitívny, proaktívny, systematický prístup k práci a zvereným úlohám
• samostatnosť
• odolnosť voči stresu

Medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti predaja elektroinštalačného materiálu

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3482460  Dátum zverejnenia: 14.9.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Základný plat od 850 EUR /mesiac v závislosti na Vašich skúsenostiach*