Obchodný reprezentant/zástupca pre Žilinský kraj

LEGRAND Slovensko, s.r.o.

Miesto práce
Žilinský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihned
1 650 EUR/mesiac- zazmluvnený 13. plat - kvartálny bonus - roční bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu skúsených obchodných zástupcov, zaberajúci sa elektroinštalačným materiálom hľadáme skúseného Obchodného zástupcu , ktorý bude mať obchodný drive a komunikácia s klientom je preňho hračkou. Zverený región je Žilinský kraj.

Čo bude tvojou úlohou:
- starostlivosť o zverených klientov, akvizície nových klientov
- obchodná činnosť vedúca k zvyšovaniu obratu, sledovanie obratov za účelom dosiahnutia stanovených cieľov
- informácie o nových výrobkoch,
- technická podpora,
- realizácia obchodných akcií,
- školenia firiem a kleintov,
- realizácie obchodnej zmluvy, návrh obchodných podmienok, cenové ponuky,
- Spoluúčasť na obchodných a propagačných akciách.

- prostredie silnej a stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- zazmluvnený 13. plat
- kvartálny bonus, roční bonus
- zaujímavá, rôznorodá a samostatná náplň práce
- interné a externé školenia
- sociálny fond a iné príspevky
- služobný automobil s možnosťou využitia na súkromné ​​účely
- priateľský, mladý a dynamický kolektív
- široký systém firemných výhod

*Podľa zákona máme povinnosť uvádzať minimálnu hrubú mzdu, ktorú uchádzačovi ponúkame bez variabilnej zložky a iných benefitov. Pri zostavovaní celkovej mzdovej ponuky vrátane benefitov pre vybraného uchádzača vždy dôsledne zvažujeme Vaše skúsenosti, schopnosti, vzdelanie a profesionálnosť. Našou filozofiou je vždy férová odmena vychádzajúca z trhových podmienok a profilu vybraného uchádzača.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod, elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

• koncepčné myslenie
• zameranie na strategické ciele
• dobré komunikačné schopnosti
• obchodné vedomosti z oblasti elektro nutnosťou
• skúsenosť s podobnou pozíciou
• príjemný a zdvorilý prejav, profesionálne a reprezentatívne vystupovanie
• pozitívny, proaktívny, systematický prístup k práci a zvereným úlohám
• samostatnosť
• odolnosť voči stresu
• ochota cestovať
• angličtina na pokročilej úrovni
• minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
• počítačové znalosti: Microsoft Excel, Word, Power Point
• vodičský preukaz skupina: B

Medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti predaja elektroinštalačného materiálu

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3270974  Dátum zverejnenia: 22.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 650 EUR/mesiac