Geodet

LEGEO, s. r. o.

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Od 1 250 EUR/mesiacMzda od 1.250 eur, je však predmetom dohody na pohovore. Závisí od možností a skúsenosti uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme síce menší tím, ale naša spoločnosť nápreduje každý rok dynamickým tempom. Preto hľadáme šikovného kolegu, ktorý vie, čo práca geodeta obnáša a má chuť pracovať s nami na zaujímavých projektoch v rámci celého Slovenska. Aktuálne sa nám rozbiehajú viaceré projekty, preto je nutné, aby Ti nerobilo problém cestovať. Platný vodičák je samozrejmosť.

Ponúkame Ti možnosť pracovať na projektoch v oblasti pozemných aj inžinierskych stavieb, sme vybavení špičkovou meracou technikou. Očakávať od nás môžeš priateľský kolektív, ktorý je pripravený podať Ti pomocnú ruku kedykoľvek. Tvoja práca bude určite dynamická, preto sa priprav, že nuda nebude :) Nechceme, aby si vedel úplne všetko na pokročilej úrovni, čo nevieš - to Ťa naučíme. Krátke zaškolenie je samozrejmosťou, no očakávame od Teba veľkú dávku zodpovednosti a samostatnosti.

Tvojou úlohou bude najmä:
* realizácia pomocných geodetických prác,
* byť pravou rukou nášho hlavného geodeta,
* vytýčenie stavieb a staveniska (podrobné vytýčenie jednotlivých stavebných objektov),
* porealizačné zameranie stavieb,
* monitoring stavebných objektov (zvislé, vodorovné posuny),
* spracovanie meraní v programe Mircrostation, Autocad, Amberg Geotechnics, Leica Infinity, Cyclone, ...
* 3D skenovanie objektov
* lidarové merania (dron, auto, batoh)
* iné ... veď Ty už vieš, čo práca geodeta obnáša ... :)

Ak si sa v týchto riadkoch našiel, neváhaj nám zaslať svoj profesný životopis a do emailu napíš aj PS: prečo by sme si mali vybrať práve teba ;)

* priateľský kolektív,
* práca so špičkovou meracou technikou,
* cestovanie a zážitky,
* flexibilná pracovná doba,
* teambuildingy
* možnosť kariérneho rastu po zaučení,
* ďalšie benefity budú upresnené na pohovore.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Geodézia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Prax na pozícii geodeta, resp. figuranta je vítaná

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoločnosť LEGEO s.r.o. ponúka geodetické služby a poradenstvo na profesionálnej úrovni na území celej SR a v krajinách V4. Vďaka špičkovej meracej technike a profesionálnemu prístupu kvalifikovaných zamestnancov vieme klientom poskytnúť najkvalitnejšie služby a špičkový servis v našom odbore. Našou prednosťou je neustále skvalitňovanie a vylepšovanie nami ponúkaných služieb. Dôkazom je stále rastúci počet spokojných zákazníkov.

Viac o nás sa dozviete na našej stránke www.legeo.sk
ID: 4504017  Dátum zverejnenia: 20.2.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 250 EUR/mesiac