Referent finančného a skladového oddelenia

Legendhotels Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Vysoká 2A, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• evidencia skladových pohybov v systéme Materials Control. Spracovanie dokladov príjmu na sklad a výdaja zo skladu. Kontrola dodacích listov a ďalších sprievodných dokumentov podľa odbytových a predajných stredísk
• zabezpečenie a účasť na pravidelných mesačných inventúrach
• prvotná evidencia dokladov - zber dokladov, triedenie, zakladanie a scanovanie
• vedenie pokladne petty cash, preberanie a evidencia tržby
• bežné administratívne, organizačné a marketingové práce

• skvelá príležitosť pre profesionálny rast v medzinárodnej spoločnosti
• stabilné zamestnanie a príjemný kolektív
• stravovanie zabezpečené priamo v hoteli bezplatne
• možnosť využiť zamestnanecké ceny za ubytovanie ďalšie služby najväčšej hotelovej siete
Marriott International

V prípade, že Vás ponuka zaujala a chceli by ste sa stať súčasťou úspechu nášho tímu, pošlite nám svoj životopis.
Keďže proces výberu môže chvíľu trvať, chceli by sme vás požiadať o trpezlivosť a pochopenie, kontaktovať budeme iba vybraných kandidátov.
Ďakujeme za váš záujem a prihlášku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Príjemné vystupovanie, komunikačné schopnosti na vysokej úrovni
• Precíznosť, zodpovednosť, samostatnosť
• Ochota učiť sa nové veci, flexibilita
• Aktívny a pozitívny prístup k práci
• Praktické zručnosti s nástrojmi MS Office

Spoločnosť Legendhotels Slovakia s.r.o. je prevádzkovateľom jedného z najštýlovejších biznis hotelov v Bratislave pod značkou AC by Marriott, ktorý sa nachádza v samom srdci mesta a začal svoju prevádzku v Januári 2021.

Značka AC by Marriott prináša novú skúsenosť - perfektnú rovnováhu inšpirujúcich detailov, ktoré naši hostia chcú a úroveň služieb, ktorú potrebujú. Myslíme na každý moment pobytu našich hostí aby sme vedeli poskytnúť komfort, eleganciu a ničím nerušený pobyt. Neustále vkladáme našu snahu do vylepšovania detailov a zážitkov, na ktorých skutočne záleží.

Ak sa chcete stať súčasťou teamu, ktorý má cieľ poskytovať tie najlepšie služby našim hosťom a v ktorom Vám pomôžeme rásť a zúročiť Vaše skúsenosti, neváhajte nás kontaktovať.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4338941  Dátum zverejnenia: 25.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac