Technik údržby - AC Hotel by Marriott Bratislava

Legendhotels Slovakia, s.r.o.

AC Hotel by Marriott Bratislava Old Town, Vysoká 2/A, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
1 000 - 1 100 EUR/mesiac+ príplatky za prácu v sobotu, nedeľu, sviatky a nočné smeny v zmysle Zákonníka práce

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Podieľanie sa na efektívnom plnení denných pracovný úloh v úzkej spolupráci v rámci ubytovacieho úseku (hospodárske oddelenie a recepcia) a ostatných oddelení

• Spolupráca so správou budovy na údržbe, práca s technickou dokumentáciou

• V rámci ubytovacieho úseku pomoc s manipuláciou a prevozom tovaru, zásob a inventáru medzi skladmi, pomoc s prepravou hosťovskej batožiny

• Pravidelná kontrola a údržba verejných priestorov, zázemia, zariadení a vybavenia hosťovských izieb a zázemia podľa aktuálnej potreby a plánov údržby

• Predchádzanie vzniku porúch pravidelnou kontrolou zverených zariadení a objektov, vedenie súvisiacej základnej evidencie a záznamov

• Operatívne a včasné riešenie závad na vybavení a zariadeniach hotela - na izbách i v zázemí hotela, prípadne v okolí hotela v závislosti od spôsobilosti

• Pomoc pri príprave konferenčných priestorov, správa a základná údržba konferenčného vybavenia

• Oboznamovanie sa so štandardami hotelovej siete, smernicami zamestnávateľa a aktuálnych predpisov, dodržiavanie a aplikácia bezpečnostných pokynov a štandardov

• Iné zodpovednosti a úlohy podľa pokynov nadriadeného pre zabezpečenie plynulého chodu hotela

• skvelá príležitosť pre profesionálny rast v medzinárodnej spoločnosti
• stabilné zamestnanie a príjemný kolektív
• stravovanie zabezpečené priamo v hoteli bezplatne
• možnosť využiť zamestnanecké ceny za ubytovanie ďalšie služby najväčšej hotelovej siete
Marriott International
• mzda načas a za pracovné podmienky podľa Zákonníka práce

V prípade, že ste sa našli v tomto popise a radi by ste sa stali členmi nášho tímu, neváhajte a pošlite nám svoj životopis. Ďakujeme za Váš záujem!
Keďže proces preverenia životopisov uchádzačov môže byť časovo náročný, prosíme Vás o trpezlivosť a pochopenie. Tiež, že kontaktovať budeme len vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý
E-mail - Mierne pokročilý
Práca s počítačom - Mierne pokročilý
Elektroinštalácie - Mierne pokročilý
Oprava strojov a zariadení - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

údržbár, elektrikár, inštalatér, stolár, elektrotechnik

Počet rokov praxe

2

Pro-aktivita, samostatnosť a zodpovednosť
Zmysel pre detail, kreativita
Zručnosť a fyzická zdatnosť
Výučný list elektrotechnického, strojárskeho alebo technického zamerania výhodou
Odborná spôsobilosť na vykonávania činnosti na vyhradenom technickom zariadení elektrickom pre stupne odbornej spôsobilosti podľa §21 a/alebo §22 a/alebo §23 vyhl. č. 508/2009 Z.z. výhodou
Flexibilita a tímový duch
Príjemné vystupovanie

Spoločnosť Legendhotels Slovakia s.r.o. je prevádzkovateľom jedného z najštýlovejších biznis hotelov v Bratislave pod značkou AC by Marriott, ktorý sa nachádza v samom srdci mesta a začal svoju prevádzku v Januári 2021.

Značka AC by Marriott prináša novú skúsenosť - perfektnú rovnováhu inšpirujúcich detailov, ktoré naši hostia chcú a úroveň služieb, ktorú potrebujú. Myslíme na každý moment pobytu našich hostí aby sme vedeli poskytnúť komfort, eleganciu a ničím nerušený pobyt. Neustále vkladáme našu snahu do vylepšovania detailov a zážitkov, na ktorých skutočne záleží.

Ak sa chcete stať súčasťou teamu, ktorý má cieľ poskytovať tie najlepšie služby našim hosťom a v ktorom Vám pomôžeme rásť a zúročiť Vaše skúsenosti, neváhajte nás kontaktovať.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4266721  Dátum zverejnenia: 14.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac