Можливість для людей з України

Kuchár/Kuchárka v AC Hotel by Marriott Bratislava

Legendhotels Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Vysoká 2A, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 250 - 1 450 EUR/mesiacUvedený rozsah mzdy je orientačný a zahŕňa fixnú hrubú mzdu a očakávané legislatívne príplatky za prácu v cez víkendy a sviatky. Prípadné nadčasy sa preplácajú samostatne.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pridajte sa do nášho tímu profesionálov a my Vám pomôžeme rozvíjať Váš odborný a kariérny rast v prostredí medzinárodnej spoločnosti.

Vaše základná pracovná náplň bude zahŕňať:

• Samostatná príprava jedál menu reštaurácie a baru podľa receptúr
• Príprava jedál ponúkaných formou bufetov pre podujatia, tiež raňajky
• Príprava zamestnaneckej stravy
• Podľa potreby výpomoc na iných pozíciách v kuchyni
• Zodpovednosť za dodržiavanie legislatívnych požiadaviek a štandardov siete Marriott
• Zabezpečenie a preverovanie kvality pripravovaných jedál a surovín
• Zodpovednosť za zverený inventár, nahlasovanie potreby nákupu a údržby, sledovanie dátumov spotreby
• Dodržiavanie čistoty, hygieny a evidencie v rozsahu HACCP
• Pracovný čas je rozvrhnutý nerovnomerne (dlhý-krátky týždeň), ranná a poobedná zmena bez nočných zmien

Vaše pracovné zodpovednosti budú zahŕňať:
• Podpora kolegov, jednanie s úctou a rešpektom
• Vytváranie pozitívnych a produktívnych pracovných vzťahov vo vlastnom oddelení a tiež v spolupráci s ostatnými pre dosiahnutie spoločných cieľov

• skvelá príležitosť pre profesionálny rast v medzinárodnej spoločnosti
• stabilné zamestnanie a príjemný kolektív
• stravovanie zabezpečené priamo v hoteli bezplatne
• možnosť využiť zamestnanecké ceny za ubytovanie ďalšie služby najväčšej hotelovej siete Marriott International

V prípade, že ste sa našli v tomto popise a radi by ste sa stali členmi nášho tímu, neváhajte a pošlite nám svoj životopis. Ďakujeme za Váš záujem!
Keďže proces preverenia životopisov uchádzačov môže byť časovo náročný, prosíme Vás o trpezlivosť a pochopenie.
Tiež, že kontaktovať budeme len vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Hoteliérstvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Varenie - Expert
Hazard Analysis and Critical Control Points HACCP - Mierne pokročilý
Samostatnosť - Pokročilý
Dôslednosť - Pokročilý
Zodpovednosť - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Hospitality, Hotels and Restaurants

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Potrebná znalosť základných postupov práce na jednotlivých postoch v kuchyni - teplá kuchyňa, studená kuchyňa, prípadne tiež cukráreň

Spoločnosť Legendhotels Slovakia s.r.o. je prevádzkovateľom jedného z najštýlovejších biznis hotelov v Bratislave pod značkou AC by Marriott, ktorý sa nachádza v samom srdci mesta a začal svoju prevádzku v Januári 2021.

Značka AC by Marriott prináša novú skúsenosť - perfektnú rovnováhu inšpirujúcich detailov, ktoré naši hostia chcú a úroveň služieb, ktorú potrebujú. Myslíme na každý moment pobytu našich hostí aby sme vedeli poskytnúť komfort, eleganciu a ničím nerušený pobyt. Neustále vkladáme našu snahu do vylepšovania detailov a zážitkov, na ktorých skutočne záleží.

Ak sa chcete stať súčasťou teamu, ktorý má cieľ poskytovať tie najlepšie služby našim hosťom a v ktorom Vám pomôžeme rásť a zúročiť Vaše skúsenosti, neváhajte nás kontaktovať.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3982420  Dátum zverejnenia: 18.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 250 EUR/mesiac