Housekeeping Supervisor

Legendhotels Slovakia, s.r.o.

AC Hotel by Marriott Bratislava Old Town, Vysoká 2/A, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
JAN 2022
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pridajte sa do nášho tímu zanietených profesionálov a my Vám pôžeme rozvíjať Váš profesný a kariérny rast v prostredí medznárodnej spoločnosti.

Ponúkame:
• stabilnú pracovné uplatnenie napriek nestabilnému ekonomickému prostrediu,
• bezplatné stravovanie vo vlastnej kantíne,
• možnosť využiť špecálne zamestnanecké ceny ubytovania v hoteloch rôznych značiek
najväčsej hotelovej siete po celom svete.

Vaše pracovné zodpovednoti budú zahŕňať:
• Príprava a rozdelenie úloh chyžným a ostatným kolegom v tíme, ich plánovanie s ohľadom na očakávanú obsadenosť
• Kontrola kvality upratania
• Zabezpečenie aby požiadavky vnútorných procedúr a legislatívnych požiadaviek kladených na oddelenie boli dodržané všetkými členmi tímu
• Účasť a vedenie krátkych koordinačných porád oddelenia
• Preverenie spätnej väzby od hostí, doriešenie situácií vyžadujúcich dohľad, vylepšenie kvality kde je to nevyhnutné
• Denné osobné previerky priestorov hosťovských izieb, verejných priestorov, ostatných prevádzok a zázemia hotela pre udržanie vysokých štandartov čistoty a hygieny

• Zabezpečiť dodržiavanie vnútorných smerníc, vedenie záznamov o zabudnutých
veciach a sprocesovanie nevyhnutných krokov
• Nahlasovanie a evidencia požiadaviek na údžbu vybavenia, nábytku a zariadenia
hotela
• Zodpovednosť za udržiavanie rastlín a kvetov vo verejnýcyh priestoroch
• Koordinácia s recepciou ohľadom stavu izieb a ich prideľovania, príprava a plánovanie

• Promptné reagovanie na požiadavku zo strany hostí
• Udržiavanie všetkých nevyhnutných záznamov a evidencie hospodárskeho úseku, tiež
zabezpečenie a prevádzka skladu nájdených vecí hostí

• skvelá príležitosť pre profesionálny rast v medzinárodnej spoločnosti
• stravovanie zabezpečené priamo v hoteli bezplatne
• možnosť využiť zamestnanecké ceny za ubytovanie ďalšie služby najväčšej hotelovej siete
Marriott International

V prípade, že ste sa našli v tomto popise a radi by ste sa stali členmi nášho tímu, neváhajte a pošlite nám svoj životopis. Ďakujeme za Váš záujem!
Keďže proces preverenia životopisov uchádzačov môže byť časovo náročný, prosíme Vás o trpezlivosť a pochopenie. Tiež, že kontaktovať budeme len vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Hospitality, Hotelierstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Opera - Základy
Microsoft Outlook - Pokročilý
Zákaznícky servis - Expert

Prax na pozícii/v oblasti

Hospitality, Hotels and Restaurants

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Orientácia na služby
• Tímový hráč
• Veľmi dobré zvládanie medziľudských vzťahov
• Pozitívny prístup
• Stály charakter
• Cit pre bezpečnosť
• Tolerancia a zvládanie možných zložitých situácií
• Prispôsobivosť a flexibilita
• Schopnosť delegovať a paralelne koordinovať niekoľko
úloh

Spoločnosť Legendhotels Slovakia s.r.o. je prevádzkovateľom jedného z najštýlovejších biznis hotelov v Bratislave pod značkou AC by Marriott, ktorý sa nachádza v samom srdci mesta a začal svoju prevádzku v Januári 2021.

Značka AC by Marriott prináša novú skúsenosť - perfektnú rovnováhu inšpirujúcich detailov, ktoré naši hostia chcú a úroveň služieb, ktorú potrebujú. Myslíme na každý moment pobytu našich hostí aby sme vedeli poskytnúť komfort, eleganciu a ničím nerušený pobyt. Neustále vkladáme našu snahu do vylepšovania detailov a zážitkov, na ktorých skutočne záleží.

Ak sa chcete stať súčasťou teamu, ktorý má cieľ poskytovať tie najlepšie služby našim hosťom a v ktorom Vám pomôžeme rásť a zúročiť Vaše skúsenosti, neváhajte nás kontaktovať.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3979283  Dátum zverejnenia: 3.1.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac