Pracovník ve sportovní firmě

Legea Slovenská republika s. r. o.

Místo práce
Okres Piešťany
plný úvazek
Termín nástupu
01.09.2018
Mzdové podmínky (brutto)
do 1000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• 50% pracovní doby je poskytování profesionálního servisu stávajícím zákazníkům a získávání zákazníků nových z řad týmů a hráčů.
• 50% pracovní doby je provozní agenda firmy (fakturace, příjem/odesílání zboží, aplikace potisku)
• emailová, telefonická a osobní komunikace s hráči a kluby
• tvorba individuálních nabídek, prezentace zboží a služeb společnosti

Zaměstnanecké výhody, benefity

• ohodnocení prostřednictvím pevné mzdy
• poskytneme zázemí úspěšné firmy
• pevná pracovní doba

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Ostatní znalosti

Fakturace - Základy
Pokladna - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• očekáváme orientaci především ve fotbalovém prostředí nebo jiném týmovém sportu
• kontakty na úrovni hráčů, klubů a jejich funkcionářů
• komunikační schopnosti
• spolehlivost a zodpovědnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Slovenská sportovní firma, která využívá dlouholetou zkušenost své mateřské společnosti na českém trhu, hledá pracovníka na centrálu v Piešťanech. Sportovcům (především fotbalistům) všech úrovní poskytuje prvotřídní servis prostřednictvím své široké nabídky vybavení a služeb. Na slovenském trhu zastupuje italskou značku LEGEA, je dodavatelem značky Adidas a provozuje eshop FUTBALservis.sk.
ID: 3472124  Dátum zverejnenia: 16.8.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: do 1000