650 - 850 EUR

Advokátsky koncipient / advokátsky asistent

LEGAL CARTEL s.r.o.

Miesto práce
Na Hrebienku 40, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplňou práce bude právne poradenstvo klientom kancelárie, príprava právnych stanovísk a analýz, posudzovanie právnych dokumentov, ako aj príprava zmlúv a súdnych podaní. Súčasťou náplne práce bude aj zastupovanie klientov na rokovaniach s protistranami, zastupovanie klientov v konaní pred súdmi a správnymi orgánmi, komplexná podpora advokátom a vykonávanie pracovných úloh podľa pokynov zamestnávateľa.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

v závislosti od skúseností a požadovaných znalostí (paralegal od 3 €/hod.)

• priateľská atmosféra v mladom tíme
• individuálny odborný rast
• finančné ohodnotenie v závislosti od výsledkov práce

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2019 (ostáva ešte 6 dní)

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

právo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Sme si vedomí toho, že priateľská pracovná atmosféra je kľúčom k dosahovaniu cieľov, čo znamená, že máme záujem spolupracovať len s ľuďmi, ktorí túto požiadavku spĺňajú.

Požadujeme dobré organizačné schopnosti a pracovné nasadenie podľa potrieb kancelárie.

Uprednostňujeme ľudí pre ktorých precíznosť, zodpovednosť a lojalita sú samozrejmosťou.

Advokátska kancelária LEGAL CARTEL je mladou a dynamickou advokátskou kanceláriou, ktorá ponúka klientom jasné riešenia otázok z oblasti práva, odborné znalosti slovenského právneho poriadku a bohaté skúsenosti slovenského trhu a je pripravená efektívne riešiť problémy klientov a byť nápomocná pri presadzovaní ich obchodných zámerov.

Našou prioritou poskytovanie právnych služieb na vysokej úrovni majúc na zreteli flexibilný individuálny prístup ku každému z našich klientov.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Na Hrebienku 40
81102 Bratislava

Kontakt

ID: 1264096   Dátum zverejnenia: 16.5.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   v závislosti od skúseností a požadovaných znalostí (paralegal od 3 €/hod.)