Advokátsky koncipient

LEGAL ART, s.r.o.

Miesto práce
Nám. SNP 19, Bratislava
Termín nástupu
ihneď po ukončení výberového konania
Od 1 600 EUR/mesiacMzda bude dohodnutá podľa skúsenosti uchádzača. V prípade dobrého pracovného výkonu bude vyplácaná pravidelne aj variabilná zložka mzdy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplňou práce advokátskeho koncipienta bude najmä:

- príprava rôznych právnych podaní na súdy a iné orgány,

- príprava a posudzovanie zmlúv,

- príprava právnych analýz, stanovísk a právnych rešeršov,

- úlohy v oblasti práva obchodných spoločností (kompletná agenda Obchodného registra a elektronické  podania).

V závislosti od skúseností uchádzača môže byť náplňou práce aj sporová agenda vrátane osobnej účasti na pojednávaniach.

- príjemné pracovné prostredie v centre mesta,

- priateľská atmosféra,

- podpora vzdelávania,

- ústretový prístup,

- v prípade potreby možnosť pracovať čiastočne z domu,

- rozmanitá agenda a práca na zaujímavých projektoch.

Ak máte záujem stať sa členom tímu LEGAL ART, zašlite svoj životopis v slovenskom alebo anglickom jazyku na e-mailovú adresu [email protected].

Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať s pozvaním na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

právo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Mac OS - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

právo

Počet rokov praxe

1

- precíznosť,

- flexibilita,

- proklientský prístup,

- komunikačné zručnosti a písomný prejav na vysokej úrovni,

- samostatnosť,

Uchádzači s praxou v advokátskej kancelárii budú uprednostnení.

LEGAL ART už viac ako 18 rokov poskytuje právne služby domácim aj zahraničným klientom, pričom sa orientuje predovšetkým na podnikateľov a korporátnu klientelu, ktorej poskytuje profesionálne právne služby spĺňajúce tie najvyššie odborné, obchodné a etické štandardy.

Advokátska kancelária LEGAL ART pôsobí na trhu právnych služieb od roku 2006. Poskytujeme právne služby naprieč odvetviami od dopravy a logistiky, cez projektovanie, real estate a development, hazardné hry, poskytovanie zdravotnej a lekárenskej starostlivosti až po poskytovanie platobných služieb a informačných technológií.

Vzťahy s našimi klientami sú založené na báze lojality a dôvery, čoho dôkazom je okrem iného aj to, že mnoho klientov je s nami už od nášho vzniku. Zakladáme si na čestnom a individuálnom prístupe s ambíciou byť spoľahlivým partnerom pre klienta.

www.legalart.sk

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 584562  Dátum zverejnenia: 20.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac