Špecialista pre oblasť bonusov (taliansky + anglický jazyk)

Miesto práce
Práca z domu
1 000 EUR/mesiacOd 1000 EUR brutto mesačne pre absolventov, od 1200 EUR brutto mesačne pre kandidátov so skúsenosťami v ekonomickom/zákazníckom sektore *
Termín nástupu
Ihneď / Dohodou
plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pri danej pozícii je možnosť prácu vykonávať v plnej miere z home office.

Hlavná náplň práce bude:

* Diskusia o dohodnutých podmienkach s talianskym obchodným oddelením resp. s oddelením zodpovedným za zmluvné podmienky
* Priraďovanie zákazníckych faktúr/spracovanie regulačných faktúr v Dispute Management Systéme
* Komunikácia s obchodným oddelením v prípade ak dohody/doklady nie sú k dispozícii
* Prípadné vyžiadanie opravy faktúr u zákazníka (napr. v prípade nesprávneho daňového výkazu)
* Vyžiadanie detailných zákazníckych faktúr (pri zaúčtovaní cez regulátora platieb)
* Účtovanie nákladov na propagáciu (WKZ) v SAP cez workflow na základe zmluvnej dohody
* Nahrávanie príslušných dokladov, dokumentácie
* Vyžiadanie podpisov podľa interných smerníc, schvaľovanie faktúr
* Archivácia originálov zmlúv
* Vytváranie platobných príkazov (predovšetkým u Trade zákazníkov)
* Spracovanie a koordinácia rozpočtov na propagáciu u jednotlivých zákazníkov, spravovanie príslušných prehľadových tabuliek, porovnanie s manuálnymi vymedzeniami

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Taliansky jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Požadovaná prax

1

Naše požiadavky na kandidátov sú:

* Pokročilá úroveň talianskeho (minimálne úroveň B2) + aspoň mierne pokročilá úroveň anglického jazyka
* Ideálne ukončené vzdelanie v oblasti financií/ekonómie
* Preferujeme predchádzajúcu pracovnú skúsenosť v ekonomickej oblasti (fakturácie, účtovníctvo, reporting, analýzy a podobne) prijmeme ale aj jazykovo zdatného absolventa, ktorý je precízny a systematický
* Veľmi dobrá znalosť MS Office aplikácií
* Znalosť SAP je výhodou

Veľmi dôležité kritériá budú aj: precíznosť, pozornosť pri práci, schopnosť pracovať v tíme, vzťah k práci s číslami, orientácia na dodržiavanie stanovených termínov a motivácia vykonávať pravidelne opakujúce sa aktivity

* Podľa zákona sa vyžaduje zverejňovanie základnej zložky mzdy (minimálna mzda pre inzerované pozície). Ako zamestnávateľ zdôrazňujeme, že pozorne zvážime Vaše odborné schopnosti, predpoklady a skúsenosti na danú pozíciu a odmeňovanie nastavíme spravodlivo vzhľadom k Vašej kvalifikácii na príslušnú pozíciu a vzhľadom k situácii na pracovnom trhu.

Všetky benefity nájdete tu

LEDVANCE je jedným zo svetových lídrov v oblasti všeobecného osvetlenia. Ponúka širokú škálu LED svietidiel, pokročilé LED zdroje, inteligentné riešenia pre domácnosti a budovy, ako aj tradičné svetelné zdroje. Vlastníkom LEDVANCE je čínska svetelná spoločnosť MLS Co, Ltd., pričom európska centrála sa nachádza v Mníchove.

Naše obchodné aktivity sú zastúpené vo viac ako 140 krajinách sveta a celosvetovo zamestnávame vyše 2.600 zamestnancov. Sme pokrokoví, flexibilní a orientovaní na zákaznícke riešenia.

Ponúkame:
- bohaté skúsenosti v oblasti svetelného biznisu,
- dobre vybudovanú globálnu predajnú a logistickú sieť,
- dlhoročné vybudované vzťahy so zákazníkmi,
- inovatívne možnosti výskumu a vývoja

Kontakt

ID: 4192878  Dátum zverejnenia: 1.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac