Obchodný manažér pre oblasť projektov (svetelná technika)

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Mzdové podmienky (brutto)
1 700 EUR/mesiacfixný plat od 1700 EUR brutto mesačne (vyšší základný plat je možný v závislosti na seniorite)*
Termín nástupu
Ihneď / dohodou
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našej spoločnosti prijmeme skúseného OBCHODNÉHO MANAŽÉRA/-KU, ktorý bude zodpovedať primárne za vyhľadávanie nových projektov v oblasti predaja svetelnej techniky. Segment zamerania budú predovšetkým projektoví zákazníci (developeri, investori, montážne stavebné a elektroinštalačné firmy a pod.)

Na danej pozícii je hlavnou náplňou práce:

* Vyhľadávanie nových obchodných príležitostí v oblasti nových projektov
* Vedenie obchodných rokovaní
* Prezentácia našich produktov smerom k zákazníkom
* Starostlivosť o zverených zákazníkov
* Poskytovanie  technickej podpory zákazníkom
* Mapovanie a analýzy trhu
* Cenotvorba
* Realizácia marketingových kampaní pre oblasť inštalatérov, účasť na konferenciách, prezentáciách
* Uvádzanie nových výrobkov na trh
* Tvorba obchodných stratégií
* Reportingové aktivity

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické, stavebné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Požadovaná prax

3

Požiadavky na vyhovujúceho kandidáta sú:

* Hľadáme skúseného kandidáta, ktorý má preukázateľné skúsenosti z oblasti svetelnej techniky - PODMIENKA
* Skúsenosti v oblasti projektového manažmentu
* Skúsenosti v oblasti vyhľadávania nových obchodných príležitostí
* Technické myslenie - schopnosť porozumieť technickým parametrom a učiť sa
* Vybudované vzťahy s developermi, elektromontážnymi spoločnosťami a pod.
* Pozitívne pracovné nasadenie, silná orientácia na dosahovanie výsledkov, aktívna a dravá osobnosť
* Vysoká miera samostatnosti
* Profesionálne vystupovanie
* Strategické a obchodné myslenie
* Aspoň mierne pokročilá znalosť anglického jazyka (treba byť schopný dohovoriť sa ústnej aj písomne)
* Flexibilita pre časté služobné cesty v rámci celého Slovenska (možnosť pracovať formou home office)

Hľadáme kandidáta/-tku s bydliskom v Bratislave resp. do 20 km od Bratislavy - toto je PODMIENKA.

Prioritne preferujeme kandidáta na TPP, zvážime však aj dohodu o externej spolupráci.

Mzdové ohodnotenie: fixný plat + atraktívny bonusový systém (kvartálne odmeny).

K pozícii prislúcha aj služobné auto s používaním na súkromné účely, vybavenie pre prácu ako notebook, mobil a ďalšie nástroje sú samozrejmosťou.

* Podľa zákona sa vyžaduje zverejňovanie základnej zložky mzdy (minimálna mzda pre inzerované pozície). Ako zamestnávateľ zdôrazňujeme, že pozorne zvážime Vaše odborné schopnosti, predpoklady a skúsenosti na danú pozíciu a odmeňovanie nastavíme spravodlivo vzhľadom k Vašej kvalifikácii na príslušnú pozíciu a vzhľadom k situácii na pracovnom trhu.

Všetky benefity nájdete tu

Spoločnosť LEDVANCE je svetovým lídrom v oblasti osvetľovacej techniky. Firma vznikla odčlenením klasického osvetlenia z firmy OSRAM a kombinuje tradičné všeobecné osvetlenie s modernou osvetľovacou technikou.
LEDVANCE zamestnáva celosvetovo viac ako 5 000 zamestnancov a má zastúpenie vo viac ako 50 krajinách.
Na Slovensku má zastúpenie v Nitre a v Nových Zámkoch formou Centra zdieľaných služieb – Ledvance Business Services. Náš tím momentálne pozostáva z viac ako 280 zamestnancov a podporujeme naše európske závody v oblasti zákazníckeho servisu, nákupu, účtovníctva, financií, personalistiky, kvality, marketingu a naše služby stále rozširujeme.

Adresa spoločnosti

LEDVANCE s.r.o.
Štúrova 22
949 01 Nitra

Kontakt

ID: 4029596  Dátum zverejnenia: 5.3.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac