Habt ihr Interesse jeden Tag aktiv Deutsch zu sprechen? Die Position Kundenberater wäre das Richtige.

Miesto práce
Nitra
Od 1 000 EUR/mesiacOd 1 000 do 1 400 EUR brutto mesačne v závislosti od skúseností *
Termín nástupu
Dohodou
plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naše front office oddelenie hľadá nového člena tímu. Ak hľadáte prácu s aktívnym ústnym využitím nemeckého jazyka, ste u nás na správnom mieste.

Hlavná náplň práce bude:
* Aktívne preberanie telefonátov od partnerských spoločností
* Aktívne riešenie prichádzajúcich e-mailov
* Posúdenie prichádzajúcej žiadosti
* Podpora prvej úrovne
* Poskytovanie poradenstva a informácií týkajúcich sa našich produktov
* Eskalácia problémov podľa dohodnutého postupu
* Práca v SAP
* Administratívna časť práce spojená s vyššie uvedeným

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Požadovaná prax

1

Naše hlavné požiadavky sú:
* PLYNULÁ znalosť nemeckého jazyka - celodenná komunikácia telefonicky aj mailovo
* Znalosť aj anglického jazyka je veľmi vítaná
* Skúsenosť so zákazníckym servisom je podmienkou (napr. predchádzajúca prax v oblasti objednávkového procesu, reklamácií, zvládania námietok a sťažností, poskytovania riešení a odpovedí na všeobecné dotazy od zákazníkov)
* Orientácia na zákazníka
* Profesionálny písomný a hovorový prejav
* Komunikatívnosť
* Schopnosť pracovať samostatne a zodpovedne
* Schopnosť prioritizovať a efektívne si manažovať čas
* Dôslednosť a zmysel pre precíznosť v dodržiavaní procesov a pracovných postupov
* Odolnosť voči stresovým situáciám
* Dobré PC zručnosti
* Ochota pracovať v časoch 08:00 - 16:30
* Prosíme o zasielanie životopisov v nemeckom jazyku

* Podľa zákona sa vyžaduje zverejňovanie základnej zložky mzdy (minimálna mzda pre inzerované pozície). Ako zamestnávateľ zdôrazňujeme, že pozorne zvážime Vaše odborné schopnosti, predpoklady a skúsenosti na danú pozíciu a odmeňovanie nastavíme spravodlivo vzhľadom k Vašej kvalifikácii na príslušnú pozíciu a vzhľadom k situácii na pracovnom trhu.

Všetky benefity nájdete tu

LEDVANCE je jedným zo svetových lídrov v oblasti všeobecného osvetlenia. Ponúka širokú škálu LED svietidiel, pokročilé LED zdroje, inteligentné riešenia pre domácnosti a budovy, ako aj tradičné svetelné zdroje. Vlastníkom LEDVANCE je čínska svetelná spoločnosť MLS Co, Ltd., pričom európska centrála sa nachádza v Mníchove.

Naše obchodné aktivity sú zastúpené vo viac ako 140 krajinách sveta a celosvetovo zamestnávame vyše 2.600 zamestnancov. Sme pokrokoví, flexibilní a orientovaní na zákaznícke riešenia.

Ponúkame:
- bohaté skúsenosti v oblasti svetelného biznisu,
- dobre vybudovanú globálnu predajnú a logistickú sieť,
- dlhoročné vybudované vzťahy so zákazníkmi,
- inovatívne možnosti výskumu a vývoja

Kontakt

ID: 3935022  Dátum zverejnenia: 7.10.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac