Master data specialist (vhodné aj pre absolventov s plynulou angličtinou)

Miesto práce
Nitra
Mzdové podmienky (brutto)
900 EUR/mesiacOd 900 EUR brutto / mesačne v závislosti od skúseností *
Termín nástupu
Ihneď / dohodou
plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Podpora v systéme globálnych dát obchodných partnerov s primárnym zameraním sa na správu dodávateľských základných dát v regióne EMEA
* Zadávanie požiadaviek na vytvorenie a zmenu základných dát dodávateľov podľa obdržaných požiadaviek (Requestor)
* Centrálna kontrola požadovaných zmien, existencie a správnosti dodávateľských dát (Regional Service Unit)
* Kontrola a aktualizácia bankových údajov dodávateľov podľa obdržaných požiadaviek (GPMD, SAP workflow, Solman príp. SSF)
* Vykonávanie hromadných zmien v základných dátach (mass upload) na základe obdržaných požiadaviek
* Komunikácia a proaktívne riešenie vzniknutých problémov s internými zákazníkmi (nákupcovia, žiadatelia o zmenu, oddelenie účtovníctva)
* Vytváranie špecifických reportov na základe interných požiadaviek v požadovanej periodicite (GPMD, SAP)
* Analýzy súborov základných dát (Excel)
* Uzamykanie a blokovanie neaktívnych dodávateľských účtov
* Školenie nových užívateľov na vytváranie a spracovanie požiadaviek v GPMD a preškolenie existujúcich užívateľov podľa interných potrieb
* 1st level support v rámci systému; poskytovanie funkčnej expertízy
* Aktívna spolupráca so 2nd level support-om
* Administrácia užívateľov systému GPMD a nastavenie schvaľovacích workflowov
* Aktívna spolupráca pri implementácii zmien vrátane testovania
* Interný a externý helpdesk v rámci koncového procesu Source-to-Pay
* Distribúcia a samostatné doriešovanie ticketov (Solman príp. SSF)

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ak Vás láka administratívna práca v medzinárodnom prostredí a denná práca s masterdatami a v systéme SAP, potom môže byť táto pozícia vhodná práve pre Vás.

Od nového člena tímu požadujeme:
* Plynulú úroveň anglického jazyka
* Veľkú motiváciu pre prácu s dátami a so systémami
* Dobrú organizáciu práce a precíznosť
* Predchádzajúca skúsenosť s prácou na oddelení master data a v SAP-e bude veľkou výhodou, nie však podmienkou
* Šancu dáme aj absolventom, ktorí ešte síce skúsenosti nemajú, ale sú motivovaní a šikovní

* Podľa zákona sa vyžaduje zverejňovanie základnej zložky mzdy (minimálna mzda pre inzerované pozície). Ako zamestnávateľ zdôrazňujeme, že pozorne zvážime Vaše odborné schopnosti, predpoklady a skúsenosti na danú pozíciu a odmeňovanie nastavíme spravodlivo vzhľadom k Vašej kvalifikácii na príslušnú pozíciu a vzhľadom k situácii na pracovnom trhu.

Všetky benefity nájdete tu

Spoločnosť LEDVANCE je svetovým lídrom v oblasti osvetľovacej techniky. Firma vznikla odčlenením klasického osvetlenia z firmy OSRAM a kombinuje tradičné všeobecné osvetlenie s modernou osvetľovacou technikou.
LEDVANCE zamestnáva celosvetovo viac ako 5 000 zamestnancov a má zastúpenie vo viac ako 50 krajinách.
Na Slovensku má zastúpenie v Nitre a v Nových Zámkoch formou Centra zdieľaných služieb – Ledvance Business Services. Náš tím momentálne pozostáva z viac ako 260 zamestnancov a podporujeme naše európske závody v oblasti zákazníckeho servisu, nákupu, účtovníctva, financií, personalistiky, kvality, marketingu a naše služby stále rozširujeme.

Adresa spoločnosti

LEDVANCE s.r.o.
Štúrova 22
949 01 Nitra
ID: 3870633  Dátum zverejnenia: 14.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac