Controlling process expert ( s anglickým jazykom)

Miesto práce
Nitra
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 200 EUR brutto mesačne v závislosti od skúseností *
plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavná náplň práce na pozícii Controlling process expert bude:

* Controlling v rámci mesačných uzávierok v SAP
* Komplexná mesačná uzávierka COPA, PCA, OPA, analýza, kontroly a opravy
* Komunikácia s finančnými oddeleniami, riešenie identifikovaných rozdielov
* Nastavenie cyklov v SAP a ďalších parametrov
* Práca na controllingových projektoch spojených s CO modulom SAP
* Neustále zvyšovanie znalostí a kompetencií

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Požadovaná prax

2

Požiadavky na vhodného kandidáta sú:

* Ukončené VŠ vzdelanie ekonomického zamerania
* Minimálne 2-3 roky praxe v oblasti finančných / controllingových procesov
* Plynulá znalosť anglického jazyka (aj znalosť nemeckého jazyka bude výhodou)
* Dobrá znalosť finančných procesov
* Vynikajúca znalosť MS Excel
* Skúsenosť so SAP FICO sú výhodou
* Skúsenosti z medzinárodnej spoločnosti
* Aktívny prístup, spoľahlivosť, schopnosť pracovať samostatne a dodržiavať termíny
* Flexibilita pre občasné krátke zahraničné služobné cesty

* Podľa zákona sa vyžaduje zverejňovanie základnej zložky mzdy (minimálna mzda pre inzerované pozície). Ako zamestnávateľ zdôrazňujeme, že pozorne zvážime Vaše odborné schopnosti, predpoklady a skúsenosti na danú pozíciu a odmeňovanie nastavíme spravodlivo vzhľadom k Vašej kvalifikácii na príslušnú pozíciu a vzhľadom k situácii na pracovnom trhu.

Všetky benefity nájdete tu

Spoločnosť LEDVANCE je svetovým lídrom v oblasti osvetľovacej techniky. Firma vznikla odčlenením klasického osvetlenia z firmy OSRAM a kombinuje tradičné všeobecné osvetlenie s modernou osvetľovacou technikou.
LEDVANCE zamestnáva celosvetovo viac ako 5 000 zamestnancov a má zastúpenie vo viac ako 50 krajinách.
Na Slovensku má zastúpenie v Nitre a v Nových Zámkoch formou Centra zdieľaných služieb – Ledvance Business Services. Náš tím momentálne pozostáva z viac ako 260 zamestnancov a podporujeme naše európske závody v oblasti zákazníckeho servisu, nákupu, účtovníctva, financií, personalistiky, kvality, marketingu a naše služby stále rozširujeme.

Adresa spoločnosti

LEDVANCE s.r.o.
Štúrova 22
949 01 Nitra

Kontakt

ID: 3820959  Dátum zverejnenia: 28.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 200 EUR brutto mesačne v závislosti od skúseností *