Logistický manažér

Miesto práce
Nitra
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Od 2 000 EUR brutto mesačne v závislosti od skúseností *
Termín nástupu
Dohodou
plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Manažovanie logistiky pre oblasť EÚ - východná Európa
* Optimalizácia a zlepšovanie procesov (transporty, sklady, colná problematika a ďalšie)
* Projektová práca - vytvorenie a udržanie transparentných procesov, vytvorenie a implementovanie konceptu pre logistické procesy
* Zabezpečenie a dohľad nad operatívnou časťou práce (dodávky načas a v požadovanej kvalite s ohľadom na optimalizáciu nákladov)
* Zabezpečenie riešenia vzniknutých problémov a ad hoc situácií
* Implementovanie efektívneho manažmentu reklamácií
* Manažovanie a optimalizovanie aktivít medzi centrálou a jednotlivými podporovanými krajinami
* Zabezpečenie koordinácie s logistickými aktivitami pre západnú Európu
* Prepojenie a spolupráca na SCM

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Požadovaná prax

8

Naše požiadavky na vhodného uchádzača sú:
* Minimálne 8-10 rokov skúseností v rôznych oblastiach logistiky
* Veľmi vítaná je predovšetkým rozmanitosť v logistických skúsenostiach (logistická spoločnosť, logistika v rámci výrobnej spoločnosti, supply chain management, green field skúsenosť, skúsenosť v problematike skladového hospodárstva)
* Niekoľkoročná skúsenosť v oblasti riadenia a motivovania ľudí - riadenie stredne veľkého tímu cca 15 ľudí
* Účasť na projektoch a implementovaní logistických riešení (aspoň 3 roky skúseností v oblasti riadenia logistických projektov)
* Plynulá úroveň anglického jazyka - denná komunikácia (nemčina je výhodou)
* Silná orientácia na systematickosť práce
* Správna analýza a vyhodnocovanie situácií
* Proaktívny a inovatívny prístup
* Flexibilita pre občasné služobné cesty

* Podľa zákona sa vyžaduje zverejňovanie základnej zložky mzdy (minimálna mzda pre inzerované pozície). Ako zamestnávateľ zdôrazňujeme, že pozorne zvážime Vaše odborné schopnosti, predpoklady a skúsenosti na danú pozíciu a odmeňovanie nastavíme spravodlivo vzhľadom k Vašej kvalifikácii na príslušnú pozíciu a vzhľadom k situácii na pracovnom trhu.

Všetky benefity nájdete tu

Spoločnosť LEDVANCE je svetovým lídrom v oblasti osvetľovacej techniky. Firma vznikla odčlenením klasického osvetlenia z firmy OSRAM a kombinuje tradičné všeobecné osvetlenie s modernou osvetľovacou technikou.
LEDVANCE zamestnáva celosvetovo približne 10 000 zamestnancov a má zastúpenie vo viac ako 70 krajinách.
Na Slovensku má zastúpenie v Nitre, kde budujeme Centrum zdieľaných služieb - Global Shared Services. Náš tím momentálne pozostáva z viac ako 200 zamestnancov a podporujeme naše európske závody v oblasti zákazníckeho servisu, nákupu, účtovníctva, financií, personalistiky, kvality, marketingu a naše služby stále rozširujeme.

Adresa spoločnosti

LEDVANCE s.r.o.
Štúrova 22
949 01 Nitra

Kontakt

ID: 3552922   Dátum zverejnenia: 4.12.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Od 2 000 EUR brutto mesačne v závislosti od skúseností *