Import Administrator (anglický jazyk)

Miesto práce
Nitra
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Od 1 000 EUR brutto mesačne v závislosti od skúseností *
Termín nástupu
Dohodou
plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce:

  • Vytváranie a posielanie pokynov pre dopravu zámorských dodávateľov v kategórii IMPORT (námorná, letecká, cestná doprava)
  • Zasielanie pokynov na balenie zámorským dodávateľom pre všetky druhy dopravy v kategórii IMPORT
  • Starostlivosť o dodávateľov vo všeobecných transportných záležitostiach ako napr.:
  • vytváranie mesačných predpovedí kontajnerov pre lodiarske spoločnosti
  • monitoring včasnej rezervácie transportov u špeditérov
  • kontrola správnosti prepravných dokumentov
  • vyžiadanie si chýbajúcich prepravných dokumentov
  • Podpora pri preprave nebezpečného tovaru / projektových dodávkach
  • Sledovanie importných zásielok počas celkového transportu za použitia rôznych sledovacích platforiem, prípadne napriamo so špeditérom
  • Monitoring termínov odovzdania zásielky od dodávateľov na špedičné/lodiarske spoločnosti
  • úzka spolupráca s jednotlivými produktovými plánovačmi pri možných oneskoreniach dodávok
  • úzka spolupráca so špeditérskymi/lodiarskymi spoločnosťami pri nutných preknihovaniach u súrnych zásielok
  • Riadenie a monitorovanie importných kontajnerov od prijímajúceho prístavu až po príletový domáci terminál Augsburg/Mníchov a Štrasburg
  • Podpora LBS pri audite (revízii účtov) v prípade špeciálnej dopravy
  • Vyhodnotenie mesačných performance reports (výkonnostné správy)špeditérov

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Požiadavky na vhodného kandidáta:

  • Anglický jazyk na plynulej úrovni (znalosť aj nemeckého jazyka bude výhodou)
  • Aspoň 2 - 3 roky skúseností v oblasti špedície, riadenia transportov, prípadne z inej časti logistiky
  • Znalosť SAP je veľmi vítaná
  • Samostatnosť
  • Pozitívny prístup k práci

* Podľa zákona sa vyžaduje zverejňovanie základnej zložky mzdy (minimálna mzda pre inzerované pozície). Ako zamestnávateľ zdôrazňujeme, že pozorne zvážime Vaše odborné schopnosti, predpoklady a skúsenosti na danú pozíciu a odmeňovanie nastavíme spravodlivo vzhľadom k Vašej kvalifikácii na príslušnú pozíciu a vzhľadom k situácii na pracovnom trhu.

Tešiť sa môžete na nasledujúce benefity

Benefity pre našich zamestnancov sú:

  • Pružný pracovný čas - flexibilný príchod a odchod z pracoviska
  • Možnosť čerpania nadčasových hodín vo forme náhradného voľna
  • Možnosť pracovať viackrát do mesiaca formou home office
  • Možnosť čerpania sick day - 2x ročne
  • 2 extra dni dovolenky po vyčerpaní zákonného nároku
  • Mesačný dochádzkový bonus
  • Letné a vianočné odmeny
  • Ročný bonus
  • Systém cafetérie
  • Interné kurzy anglického a nemeckého jazyka plne hradené zamestnávateľom
  • Zaujímavý príspevok zamestnávateľa na III. pilier dôchodkového sporenia
  • Príspevok na svadbu
  • Príspevok pri narodení dieťaťa
  • Príspevok zamestnávateľa na stravné lístky nad rámec zákona
  • Zľavy na poistné produkty
  • Zľavy na vitamínové produkty
  • Zľavy vo vybraných prevádzkach (fitness centrum, reštauračné zariadenia, wellness centrum a pod.)
  • Finančná odmena za odporučenie kandidáta interným zamestnancom (,,bring a friend")
  • E-learningové vzdelávanie
  • Podpora vzdelávania a rozvoja zamestnancov, podpora rotácie po oddeleniach
  • Rôzne akcie organizované pre zamestnancov - teambuildingy, vianočný večierok, letná párty, tématické raňajky a pod.
  • Spolupráca s medzinárodnými tímami a denné využitie cudzieho jazyka

Spoločnosť LEDVANCE je svetovým lídrom v oblasti osvetľovacej techniky. Firma vznikla odčlenením klasického osvetlenia z firmy OSRAM a kombinuje tradičné všeobecné osvetlenie s modernou osvetľovacou technikou.
LEDVANCE zamestnáva celosvetovo približne 10 000 zamestnancov a má zastúpenie vo viac ako 70 krajinách.
Na Slovensku má zastúpenie v Nitre, kde budujeme Centrum zdieľaných služieb - Global Shared Services. Náš tím momentálne pozostáva z viac ako 200 zamestnancov a podporujeme naše európske závody v oblasti zákazníckeho servisu, nákupu, účtovníctva, financií, personalistiky, kvality, marketingu a naše služby stále rozširujeme.

Adresa spoločnosti

LEDVANCE s.r.o.
Štúrova 22
949 01 Nitra
ID: 3439391   Dátum zverejnenia: 27.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Od 1 000 EUR brutto mesačne v závislosti od skúseností *